Προς το περιεχόμενο

Εμβασμα στο Θωμα...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλο σας απογευμα παιδες...ηθελα να σας ρωτησω...ενα εμβασμα που εκανα χθες στο θωμα ποσες μερες κανει για να μπει στο λογαριασμο του??γιατι οταν κανω log in στο customer service γραφει :''waiting for payment'' :(

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ενω το εμβασμα ο εκανα τεταρτη παρασκευη μεσημερι το πηραν και παρασκευη απογευμα εφυγε η παραγγελια σημερα το πρωι παιρνω μειλ οτι σημερα ελαβαν το εμβασμα και θα τα στειλουν μολις επεξεργαστουν την παραγγελια!!!πως γινεται στο account μου στο thomann να λεει order shipped και αλλα να λενε αυτοι με e-mail??

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω κανει παραγγελια πανω απο μηνα κ ακομα ναρθει.

Οταν παρηγγειλα, ολα ηταν In stock, κ απο τοτε εχουν αλλαξει 15 φορες (απο γκρι σε πρασινο).

Αντε να δουμε..

www.myspace.com/alexiguitar

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά μην πολυδίνεις βάση στα mail του Θωμά, καθώς πολλές φορές έχουν παρατηρηθεί καθυστερήσεις στο να σου απαντήσουν. Αν έχεις κάποιο πρόβλημα καλύτερα να μιλήσεις απευθείας μαζί τους στο 0049 9546 9223 538 με τον Γιώργο Αγγελόπουλο.

Dreamers come and go, but a dream's forever

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά μην πολυδίνεις βάση στα mail του Θωμά' date=' καθώς πολλές φορές έχουν παρατηρηθεί καθυστερήσεις στο να σου απαντήσουν. Αν έχεις κάποιο πρόβλημα καλύτερα να μιλήσεις απευθείας μαζί τους στο 0049 9546 9223 538 με τον Γιώργο Αγγελόπουλο.[/quote']

 

φαντασου εγω τους ειχα στειλει την πεμπτη και η απαντηση ηταν σημερα αλλα στο account ελεγε οτι εσταλησαν τα προιοντα...και λογικα αφου εχουν περασει 5 μερες επρεπε να τα εχω σημερα αλλα ακομα...και ειναι ολα in stock... :roll:

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου