Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω να κάνω μια πρόταση προς Admin και moderators

 

να δημιουργήσετε μια θεματική ενότητα που θα λέγεται NoizRing.... όταν κάποιοι θα διαφωνούν και θα έχουν όρεξη να τσακωθούν και να την λένε ο ένας στον άλλον να πηγαίνουν εκεί να βγάζουν τα μάτια τους...

 

φιλικά sergei

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 29
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Υπάρχει και κάτι άλλο πιο χρήσιμο για τέτοια,όπως ο κάδος αχρήστων ο οποίος θα μπορεί να φιλοξενεί όλη τη σαβούρα που μαζεύεται κατα καιρούς.Γιατί να έχουμε τις διαφωνίες κάποιων μαζεμένες σε ενα φάκελο με τον προκλητικό τίτλο noizring;

2ον Νομίζεις οτι κάποιοι οι οποίοι θα τσακώνονται θα πούνε πάμε στο νοιζρινγκ ρε @^($#; Δε νομίζω να θελει κανείς να γίνει τοσο νούμερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει και κάτι άλλο πιο χρήσιμο για τέτοια' date='όπως ο κάδος αχρήστων ο οποίος θα μπορεί να φιλοξενεί όλη τη σαβούρα που μαζεύεται κατα καιρούς.Γιατί να έχουμε τις διαφωνίες κάποιων μαζεμένες σε ενα φάκελο με τον προκλητικό τίτλο noizring;

2ον Νομίζεις οτι κάποιοι οι οποίοι θα τσακώνονται θα πούνε πάμε στο νοιζρινγκ ρε @^($#; Δε νομίζω να θελει κανείς να γίνει τοσο νούμερο.[/quote']

 

εγω ρε θελω να σου στριψω το λαρύγγι:evil: . παμε στο noizring αμα εισαι αντρας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι γιατί να θέλουμε οι υπόλοιποι να βλέπουμε τα ξεκατινιάσματα των άλλων!

 

Αν θέλουν κάποιοι να πλακώνονται ας το κάνουν με email, pm, τηλέφωνα κτλ κτλ κλτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω να κάνω μια πρόταση προς Admin και moderators

 

να δημιουργήσετε μια θεματική ενότητα που θα λέγεται NoizRing.... όταν κάποιοι θα διαφωνούν και θα έχουν όρεξη να τσακωθούν και να την λένε ο ένας στον άλλον να πηγαίνουν εκεί να βγάζουν τα μάτια τους...

 

φιλικά sergei

 

με αφορμη τι κανεις αυτο το ποστ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά μάλλον ειρωνική ήταν η πρόταση, καταγράφοντας από την άλλη μια κατάσταση στο site, που δεν μπορεί να συνεχιστεί επί μακρόν.....

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νόμιζα πως θα ήταν σαφής ο ειρωνικός τόνος του thread...

Απλά προσπαθώ να πω πως κάτι πρεπει να γίνει με αυτήν την κατάσταση... με τις προσωπικές επιθέσεις τους τσακωμούς και τα συναφη... που γεμίζουν με σκαρταδουρα σχεδον όλα τα θέματα....

Δεν είμαι το πλέον ενεργό μελος στο noiz... Αλλά μπορει να μην γράφω συχνά, διαβάζω όμως αρκετά συχνά... και έχω βαρεθεί να διαβάζω διαξιφισμούς... οχι μόνο εγώ.. πολλοί εδωμέσα...

 

Χαρακτηριστικό είναι η παράκληση που έκανε κάποιο παιδί πρόσφατα... ρώτησε για κάποιον εξοπλισμό και είπε: Παρακαλώ να πάρω πρώτα μερικές απαντήσεις και μετά να ξεφύγετε....

 

ΥΣ.:Δεν βγάζω την ουρά μου απέξω... καποιες φορές έχω μπεί και εγω σε τέτοιες ιστορίες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως σε πολλά forum υπαρχει ενα "καδος ανακυκλωσης..." οπου πανε ολα τα κλειδωμενα....Και πιστευω πώς Mod και λοιποί αρχοντες πρεπει να αρχισουν ποιο στενό moderating γιατί το έχουμε ξεφτυλίσσει το θεμα...

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω να κάνω μια πρόταση προς Admin και moderators

 

να δημιουργήσετε μια θεματική ενότητα που θα λέγεται NoizRing.... όταν κάποιοι θα διαφωνούν και θα έχουν όρεξη να τσακωθούν και να την λένε ο ένας στον άλλον να πηγαίνουν εκεί να βγάζουν τα μάτια τους...

 

φιλικά sergei

 

με αφορμη τι κανεις αυτο το ποστ;

 

Φίλε Τάκη δεν έχει σημασια η αφορμή... το γεγονός έχει σημασία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου