Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οκ τοτε με ποιο γεγονος;

γιατι εγω νομιζα οτι ειχαν ηρεμησει πολυ τα πραγματα τωρα τελευταια

 

Αν είναι όντως έτσι τότε ζητώ συγνώμη από την κοινότητα και παρακαλώ Admin και mods να σβήσουν αυτό το θέμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 29
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

οκ τοτε με ποιο γεγονος;

γιατι εγω νομιζα οτι ειχαν ηρεμησει πολυ τα πραγματα τωρα τελευταια

 

Αν είναι όντως έτσι τότε ζητώ συγνώμη από την κοινότητα και παρακαλώ Admin και mods να σβήσουν αυτό το θέμα...

 

ρε ξεκολα!ειδες καποιο thread ή ετσι σου την καρφωσε και ανεβασες αυτο το thread?

μπορεις να ειδες οντως καποιους τσακωμους..καθυστερημενα.. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ τοτε με ποιο γεγονος;

γιατι εγω νομιζα οτι ειχαν ηρεμησει πολυ τα πραγματα τωρα τελευταια

 

Εγώ πάλι Τάκη νομίζω ότι έχουν εκτροχιαστεί τα πράγματα τελευταία... Όπου και να γυρίσεις μυρίζει μπαρούτι δυστυχώς... Δεν ξέρω γιατί γίνεται αυτό αλλά ειλικρινά στεναχωριέμαι. Οκ, λογικό είναι να υπάρχουν διαφωνίες αλλά όλα αυτά δεν είναι απλώς διαφωνίες. Χαίρομαι που ο Sergei άνοιξε αυτήν την κουβέντα γιατί το θέμα έχει αρχίσει να παραγίνεται (πάλι δυστυχώς).

The World Was A Mess But His Hair Was Perfect...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι Τάκη νομίζω ότι έχουν εκτροχιαστεί τα πράγματα τελευταία... Όπου και να γυρίσεις μυρίζει μπαρούτι δυστυχώς...

 

ναι ε;ειλικρινα δεν το εχω παρει χαμπαρι!

σε ποιο thread ας πουμε..τωρα τελευταια εγινε κατι;(δεν ρωταω ειρωνικα :wink: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ τοτε με ποιο γεγονος;

γιατι εγω νομιζα οτι ειχαν ηρεμησει πολυ τα πραγματα τωρα τελευταια

 

Αν είναι όντως έτσι τότε ζητώ συγνώμη από την κοινότητα και παρακαλώ Admin και mods να σβήσουν αυτό το θέμα...

 

ρε ξεκολα!ειδες καποιο thread ή ετσι σου την καρφωσε και ανεβασες αυτο το thread?

μπορεις να ειδες οντως καποιους τσακωμους..καθυστερημενα.. :wink:

 

Δες το θέμα με τους Abba ή με τον Hammet παίζουν τελευταία. Στο πρώτο απλά μυρίζει μπαρούτι και στο άλλο ξέφυγε το θέμα.

The World Was A Mess But His Hair Was Perfect...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ τοτε με ποιο γεγονος;

γιατι εγω νομιζα οτι ειχαν ηρεμησει πολυ τα πραγματα τωρα τελευταια

 

Kαι γω αυτην την εντυπωση εχω, μονο που "συνοδευεται", απο "καθολου διαθεση για βοηθεια". Ακομα χειροτερα δηλαδη.

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε συμφωνώ.Πιστεύω οτι είμαστε απο τα λίγα fora που υπάρχει τέτοια "εξυπηρέτηση" και άμεσα!Τις περισσότερες φορές ο περαστικός έχει να κάνει με ευγενικά,πρόθυμα και λογικά παιδιά.Η καθόλου διάθεση για βοήθεια,που λες ίσως να διαφαίνεται λόγω του ότι τραγικό ποσοστό καινούριων ποστς ανοίγονται χωρίς ο author να έχει κάνει ενα-μικρό δε λέω να γλύψει το νοιζ-search.Έτσι λογικό είναι να είμαστε αδιάφοροι και όπως πολύ σωστά γίνεται να προτείνουμε μια απολή αναζήτηση σε παλιότερα θέματα.

Ξέρετε τι;Δε βγαίνει άκρη,απ'τη μια λέμε να μην είμαστε σφιχτοκώληδες και να υπάρχει μια χαλαρότητα και πιο παραλιακή και απο την άλλη θέλουμε πιο σφιχτό καθεστώς επίβλεψης και τιμωρίας για χάρη της ομοιομορφίας και της τάξης στα ποστς.

Εγώ πέρα απο κανα δυο μοντς που είχα παλιότερα "προβληματα" δε συμπαθούσε ο ενας τον άλλο δηλαδή τα βρίσκω όλα μια χαρά.

Το μόνο που θα ήθελα να δω είναι περισσότερα σχόλια στα clips.Ακόμα και αν δεν αρέσουν,ακόμα και αν είναι αδιάφορα πιστεύω οτι βοηθάνε το δημιουργό(όχι οτι εγω συμμετέχω παραπάνω αλλα λεμε τώρα).Το γενίκευσα πολύ το θέμα όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Συμφωνώ και επαυξάνω με τα γραφόμενα του Clouseau.

 

Μια χαρά είμαστε.

 

Απλά πάψτε να μεμψημοιρείτε κάποιοι.

 

Και οι νέοι απλά βιάζονται και φυσικά ρωτάνε "βαρετά" για τους παλιότερους θέματα. Αλλά αυτό το έχουμε κουβεντιάσει ήδη νομίζω.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου