Προς το περιεχόμενο

Δημοκρατικές διαδικασίες


BRAIN

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωχ!!!

Πάει και ο Maniac? από πότε? Δεν άκουσα κάτι τέτοιο από επίσημα χείλη. Πείτε μας παρακαλώ τι γίνεται και πάνω που αρχίσαμε να μαθαίνουμε και 2-3 πράγματα από θεωρία. Μα μόλις διάβαζα το άρθρο που μας έφτιαξε...

 

Απ ότι βλέπω δυστυχώς ο χορός καλά κρατεί...

 

O MANIAC δεν διαγράφηκε είναι εδω & ζει & βασιλεύει :D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 145
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Φίλε superfunk μήπως εσύ ως moderator πιά, μιά και βλέπω πως παρακολουθείς το thread, είσαι σε θέση η έχεις τη δικαιοδοσία να μας αναφέρεις τελικά, χωριστά τα όνόματα των διαγραφέντων και των αποχωρησάντων μελών ώστε να ενημερωθούμε κάποτε? η είναι τελικά μόνο ο yameth αρμόδιος γι αυτό?

Ας τελειώσει επιτέλους αυτή η ιστορία γιατί κατάντησε όντως κρυφτούλι.

 

Με το τσιγγέλι θα τα μαθαίνουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ ευχαρίστως

 

διαγράφηκαν οι INDIANOS & KUROSAVA

απεχώρησε ο Feather

 

ολοι αλλοι είναι εδω :wink:

 

αντε ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΠΑΙΔΙΑ!

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους ένας Χριστιανός μετά από τόσες παρακλήσεις μπήκε στον κόπο να γράψει 3 σειρές υπεύθυνα και επισήμως ως moderator πιά!!!

 

Σε ευχαριστώ superfunk, πού έστω και μετά από πολύ και άσκοπη ένταση, αφορισμούς, και το radio αρβύλα που αναγκαστικά υπέπεσαν αρκετοί , κατόπιν της επίμονης σιωπής και αδιαφορίας προς ενημέρωση των αρμοδιότερων τελικά έδωσες τέλος σε αυτή την κατάσταση.

 

Οι λόγοι για τις συγκεκριμένες διαγραφές υποθέτω δεν μας αφορούν και προσωπικά δεν ελπίζω και να τους μάθω .Εξάλλου αναφέρθηκαν έμμεσα ή άμεσα με τα παρακάτω σου λόγια.

Ισα - ισα τα μέλη που διαγράφηκαν προσπαθούσαν επανειλημένα ΝΑ ΕΠΙΒΑΛΟΥΝ τις ΔΙΚΕΣ τους απόψεις με ΑΝΑΡΜΟΣΤΟ τρόπο (λεκτικούς προπιλακισμούς' date='απειλές και σαρκασμό) στα νεότερα μέλη του φόρουμ..[/quote']

 

Προσωπικά είχα την καλύτερη αντιμετώπιση και διάλογο στο forum με τα συγκεκριμένα μέλη και δεν παρατήρησα ανάρμοστη συμπεριφορά σε όσα threads τους διάβασα ή ακόμα και σε όποιον διάλογο μαζί τους. Για μένα παραμένουν «Κυριοι» ούτε με απείλησαν ούτε με προπηλάκισαν αλλά αντιθέτως ήταν από τους πρώτους που με βοήθησαν σε όποια απορία είχα κάνοντας με να νοιώθω ευπρόσδεκτη, παρόλη την ασχετοσύνη μου, στην κοινότητά σας.

 

Κρίμα…. :cry:

 

Οι αποφάσεις είναι δικές σας και σίγουρα εσείς γνωρίζεται περισσότερα από ένα νέο μέλος που δεν είναι σε θέση να είναι 24 ώρες στο site.Εύχομαι και ελπίζω αυτές οι συμπεριφορές να λάβουν τέλος και να μπορέσουμε όλοι να λειτουργήσουμε αρμονικά αποκομίζοντας μόνο οφέλη και όχι πικρίες.

 

ΥΓ: Η γαλοπούλα έγινε μια κούκλα!!! Κοπιάστε….

ΥΓ2:Διάβασα πώς έγινες moderator πριν λίγη ώρα. Ας διορθωθεί και ο τίτλος δίπλα από το όνομα σου που εξακολουθεί να γράφει old member

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως γνωρίζω για μια περίπτωση κάποιου που δεν είναι μέλος πια ,όχι γιατί διαφώνησε φυσικά ,αλλά επειδή πρόσβαλλε διαρκώς και περιφρονούσε νέο μέλος μόνο και μόνο επειδή είχε άλλη γνώμη για κάποιων καλλιτέχνη .

θέλετε τέτοια άτομα στο site? ήταν αυτή δημοκρατική πολιτισμένη συμπεριφορά απέναντι στο νέο μέλος ?όσο για το thomann ,μάλλον περισσότερο προβάλετε αυτός παρά ελληνικά καταστήματα(απτά posts όχι επίσημα απτό νοιζ)

Δεν ξέρω για εσάς ,εγώ πάντως βλέπω πως ο καθένας κρίνετε απτήν συμπεριφορά του εδώ μέσα και όχι απτό "αξίωμα"του.

Ναι αυτό είναι δημοκρατία.......

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΝΑ πω την αλήθεια, είμαι λίγο παραξενεμένος από αυτά που διαβάζω. Βρίσκω λίγο μυστήρια όλα αυτά των περι ξαφνικών διαγραφών και αποχορήσεων. Επίσης βρίσκω μυστήριο και τον ξαφνικό ερχομό καινούργιων μελών.

 

Θυμάμαι μια απόπειρα αποχωρήσεως του feather, όπου για πάλι αδιευκρίνιστους λόγους ματαιώθηκε. Κατα τη συγκεκριμένη απόπειρα και ο ινδιάνος εξέφρασε την επιθυμία του να αποχωρήσει. Αρα έχουμε και λέμε, έχουμε 2 άτομα που είχαν τάσεις φυγής από το νοιζ. Ο κουρασάβα όμως δε μου κολλάει πουθενά.

 

Αν και δεν έχω κάνει "φιλίες" μέσα στο νοιζ και δεν είναι αυτός ο σκοπός μου, με ανησυχεί που κάποια άτομα απλά εξαφανίζονται. Δεν μπορείς να μοιράζεσαι γνώσεις, γνώμες και 1000-2 άλλα με κάποιους και μετά να μαθαίνεις κατ' αυτό το τρόπο ότι διαγράφηκαν. Τέσπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω πως εδωσα αρκετο φως στο θεμα.δεν υπαρχει περιπτωση να σχολιαστουν ονοματα και προσωπα για ευνοητους λογους.

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια Πολλάάάάάάάάάάάάάάάάάάάάάά΄!!!!!!

Κάθε μέρα μπαίνω στο Noiiiiiiiize…….μα κάθε μέρα, πιο πολύ και από ότι μπαίνω στο www.hiphop.gr (RAPerererer), και τα άτομα που διαγράφηκαν ή έφυγαν από μόνα τους ανήκαν στο 90% των ατόμων που με βοήθησαν και που ασχολήθηκαν και που γούσταρα και που δεν έχω κανένα παράπονο από αυτά και και και και……….. Και δεν ήθελα να γράψω για αυτό αλλά πολύ το κουράσατε το θέμα και δεν ΑάΑάάάντεξα :twisted:

και Να σας πω και κάτι άλλο Ο Ινδιάνος έχει κάποιες απόλυτες απόψεις που δεν συμμερίζομαι (βλέπε γαβγαβ) αλλά εντάξει ρε παιδιά νομίζω και εγώ ότι σε έναν καβγά δεν φταίει μόνο ένας τι να πω λυπάμαι πραγματικά λυπάμαι και θα λείψουν από την παρέα μας μια παρέα πραγματικά ωραία .

Βέβαια θα παρατηρήσω τον σεβαστό Web Master σε ένα θέμα.

Το να ήμαστε πολιτισμένοι και ευγενικοί είναι σωστό αλλά να ήμαστε αυτό που λένε «καθωσπρέπεί » ΟΧΙ. Για τον εξής λόγο.

Οι καθωσπρέπεί είναι ψεύτικη κατά 99%, πνίγουν συναισθήματα, ιδέες, θέλω, οράματα, ψυχή και σώμα.

Θέλω να πω ότι ,κατά τη γνώμη μου πάντα, έχω μια αίσθηση καθωσπρεπισμού στο sight αυτό. Θέλω να πιστεύω ότι οι διαφημίσεις που έχει το Sight δεν παίζουν ρόλο σε αυτό το θέμα.

 

Ελπίζω ότι δεν προσέβαλα κανένα με τα παραπάνω και ότι απλά παρέθεσα την άποψη μου. :D

 

Ευχαριστώ τους συντελεστές τις σελίδας που μας δίνουν τη δυνατότητα να ανταλλάσσουμε απόψεις και να αλλήλοβοηθιόμαστε.

 

Kαλά Χριστούγενναααααα και ΑΓΑΠΑΤΕ ΑΛΛΗΛΟΥΣ. :D:D:D

uff P. *Μάγος*

~Hip-Hop Salonika~

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου