Προς το περιεχόμενο

Δημοκρατικές διαδικασίες


BRAIN

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θα ήθελα να συνεχίζαμε τη συζήτηση στο Song No.3

 

Αντε πιά να κάνουμε μουσική. :D

 

Γεννηθείτω ... thread και χώρος στα Downloads.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 145
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Merry Christmass to all of you,

 

 

Ένας "νέος" (με βαθύτατη όμως γνώση στο παρελθόν του Noiz) επανέφερε και κάποια φαντάσματα στο προσκήνιο και μετρώντας τα δάχτυλα του τα βρήκε 6' date=' αν και θα έπρεπε να τα βρει 5. Καλό. Γενικά, φαίνεται ότι κόσμος πάει και έρχεται. Καλό είναι και αυτό. Υποννοεί πλήρη ελευθερία.

[/quote']

 

Well Gerasimos, as you can see from my subscription date I'm not so old as you suppoe that I a. but If somebody try to follow the posts with an easy look can see that are missing lot of threads and some posts contain some usernames that if you look at the user database you will not find them.

 

I was wrong on counting them and for that I apologize but they still are 6 ( interpaul, asrael, sabrosona, kourosava, feather, indianos ) and I think that I have the basic arithmetic skills to count correctly.

einai oraia ston paradieso

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Well my friend you are still wrong, because Feather LEFT (he was not kicked out ) and if you take in mind that sabrosona & interpaul were virtualy the same person ,than you still have enough finger space to count the "deleted" members on :wink:

 

Just to set the record straight :!:

 

And know PLEASE lets stop all this madness and get back to MUSIC!!! :D :D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια πολλά και καλά κι από μένα.

 

Οι νεότεροι ενδεχωμένως να μη με θυμούνται αλλά οι παλιοί με θυμούνται οπότε χαιρετώ όλους.

 

Αυτο τον καιρό δεν είχα και πολλή δουλειά στα τάρταρα οποότε είπα να ασχοληθώ και με άλλα πράγματα ειδηκά όταν ειδοποιήθηκα ότι αναφέρθηκε το ονομά μου.

 

Τελικά δεν άλλαξε καθόλου το NOIZ μετά τη διαγραφή μου και για τα posts που εύστοχα διαπίστωσε ο Λάκης ότι λύουν τη συνωχή του forum όντως σβύστηκαν.

 

Το θέμα είναι όμως από ποιόν σβύστηκαν;

 

Εγώ ένα πρωί πήγα να μπώ στο NOIZ και έφαγα πόρτα και μάλιστα χωρίς κάν να υπάρχει ο λόγος πουθενά αναρτημένος.

 

Επίσης ειπώθηκε από όσο έμαθα μέρες μετά τη διαγραφή μου ότι εγώ έσβυσα τα εν λόγω post γιατί τύγχανε να είμαι moderator σε κάποια forums αλλά ουδέποτε έγινε κάτι τέτοιο. Αρα λοιπών ποιά δημοκρατία θίγετε και ποιό moderation?

 

Αφού οι moderators ακόμα κι όταν ήμουν μέλος, άσχετα αν δεν ανάφερα πότε το γεγονός γιατί δεν ήθελα να δημιουργήσω εντάσεις, διαπίστωσα αρκετές φορές να σβύνονται posts μου χωρίς αυτά να εμπεριέχουν υλικό το οποίο να παραβαίνει τους όρους χρήσης του forum.

 

Τέλος δεν άλλαξε η ταχτική να να προσπαθούν καάποιοι ( ονόματα δεν λέμε ) να φανούν ότι τα ξέρουν όλα και όσοι διαφωνούν είναι δεύτερης κατηγορίας και άσχετοι.

 

Επίσης θα συμφωνήσω με τον gangster για το ότι δεν μπορεί κάποιος να κάνει κάτι χωρίς να υπάρχει αιτία. Ενα ρητό λέει ότι δεν υπάρχει φωτιά χωρίς καπνό.

 

Ειπώθηκε από κάποιους εδώ μέσα κάποιοι από εμάς που διαγραφήκαμε απειλήσαμε την ασφάλεια του NOIZ :lol:

Δηλαδή τι κάναμε; Βάλαμε μπουρλότο; Δείραμε κανέναν;

Και τι φυλάει δηλαδή το noiz ? Κρατικά μυστικά ?

 

Τελικά ο Λάκης από όσο διάβασα όλο το thread όντως δεν ξέρει να μετράει γιατι είδα ότι τα μέλη είναι 7 !!!! Μέσα σε αυτούς που ανέφερε ο Λάκης σαφώς και μπορεί να προστεθεί και ο maniac. Σίγουρα εμένα θα νε κσανακλωτσίσουν από έξω γιατί θα τα έχω πεί έξω από τα δόντια σε κάποια πράγματα, ίσως γιατι θα υπάρξει ι "δίκαιη" δημοκρατική διαδικασία του όποιος διαφωνεί μπορεί να πάει "οικοιοθελώς" στον Καιάδα κι ας ενοχλούνται κάποιοι όταν τους λένε φασίστες.

 

Οσο για τα νέα και υποψήφηα μέλη έχω να δώσω τη εξής συμβουλή:

 

Μην ανοίγεστε και πολύ και παραγνωρίζεστε γιατί οι συνέπειες είναι να καταλήξετε σαν εμένα, τη sabrosona, τον κουροσάβα, τον interpaul.

 

Η επιλογή είναι δική σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

if you take in mind that sabrosona & interpaul were virtualy the same person

 

Αυτό πώς το αποδικνύεις;

 

Επειδή ξέρω προσωπικά και τη sabrosona αλλά και τον interpaul.

 

Πρίν πετάξεις κάτι σκέψου πρώτα πως μπορείς να το αποδείξεις.

 

Η sabrosona όπως κάποιοι θυμούνται είναι η γυναίκα μου και σίγουρα την ξέρω πολύ καλύτερα από όλους τους υπόλοιπους εδώ μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"virtualy" :wink:

as in "conspiracy theory" :wink:

 

ΣΥΓΝΩΜΗ για το λάθος που εκανα στην παράθεση σου, εννοούσα ότι ΕΣΥ & η Sabrosona είσασταν το ΙΔΙΟ πρόσωπο! :wink:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"virtualy" :wink:

as in "conspiracy theory" :wink:

 

ΣΥΓΝΩΜΗ για το λάθος που εκανα στην παράθεση σου' date=' εννοούσα ότι ΕΣΥ & η Sabrosona είσασταν το ΙΔΙΟ πρόσωπο! :wink:[/quote']

 

Αυτό το τελευταίο δεν το καταλαβαίνω. Πως μπορεί να αποδειχτεί;

 

Και πάλι λόγια χωρίς ουσία και υπόσταση

:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη και πάλι γιατι θεώρησα δεδομένο ότι ξέρεις πολύ καλά αγγλικά,

μια απο τις "μεταφράσεις" :D του virtualy είναι και το "σχεδόν" η "κατ'ουσίαν") .

 

Ενα ανδρόγυνο λοιπόν είναι "σχεδόν" το ίδιο πρόσωπο (μια και ους ο θεός συνέζευξεν ...... :wink: )

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ όμως θα συμφωνήσω μαζί σου SUPERFUNK :lol:

 

Οπως τα λές και να ξέρω αγγλικά αρκετά καλά και δεν έπεσες εξω. Απλα μου διέφυγε αυτή η ερμηνεία.

 

Χρόνια πολλά και πάλι και καλά!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου