Προς το περιεχόμενο

desktop monitors m-audio


Costas_SD

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σκεπτομαι να παρω αυτα http://www.m-audio.com/products/en_us/DX4-main.html λογω της τιμης τους κατα κυριο λογο...αν και δεν τα εχω ακουσει ακομα θα ηθελα μια γνωμη ή αν υπαρχει κατι εναλλακτικο σε αυτη τη τιμη.Τα θελω για χρηση σε pc με καρτα emu 0404.βοηθατε ρε παιδια!(παραπεμψτε με και σε παλιο θεμα αν υπαρχει δεν εχω προβλημα να διαβαζω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τα συγκεκριμένα είναι απαίσια!

Ψάξε κι εδώ μέσα για τα taskam vlx5 Δεν νομίζω να είναι τυχαίο που όλοι όσοι τα δοκίμασαν μιλούν με τα καλύτερα λόγια

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αμέ. Γιατί όποιο μηχάνημα σταματά να παράγεται σημαίνει ότι δεν θα το υποστηρίξει η εταιρία, ή ότι δεν θα μπορείς να το φτιάξεις αν πάθει κάτι;

 

¶λλη εναλλακτική είναι να περιμένεις τον διάδοχό τους, ο οποίος λογικά θα παίζει στα ίδια λ7 και να δεις

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα συγκεκριμένα είναι απαίσια!

Ψάξε κι εδώ μέσα για τα taskam vlx5 Δεν νομίζω να είναι τυχαίο που όλοι όσοι τα δοκίμασαν μιλούν με τα καλύτερα λόγια

 

195 euro φυσικα...το ενα ετσι? Δεν ξερω,μονιτορς δεν πηρα ποτε απο Τομαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

195 Το ζεύγος. Εγώ τα πήρα μόλις βγήκαν (τα πήρα από Αγγλία πριν έρθουν Ελλάδα) και μου στοίχισαν μαζί με μεταφορικά και τράπεζες 330 :evil: αλλά δεν το μετανιώνω. Πολύ καλή αγορά. Πάρτα και μην το συζητάς. Για τα λεφτά τους είναι ότι καλυτερο κυκλοφορεί. Για να ανέβεις σε ποιότητα πρέπει να δώσεις περισσότερα από τα διπλάσια χρήματα.

εμμμ.... Αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

195 euro φυσικα...το ενα ετσι? Δεν ξερω' date='μονιτορς δεν πηρα ποτε απο Τομαν.[/quote']

 

Πουτο είδες αυτό; 195¤ το ζεύγος!

 

 

Edit: Με προλάβατε!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παδιά εγώ χρησιμοποιώ τα M-Audio BX5a και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Είναι και περίπου στα χρήματα που διαθέτεις. Αν δεν κάνω λάθος, στην Ελλάδα έχουν περίπου 250 ευρώ αλλά εγώ τα πήρα απο το Thomann με πολλά άλλα πράγματα και πρέπει να είχαν περίπου 210 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

195 Το ζεύγος. Εγώ τα πήρα μόλις βγήκαν (τα πήρα από Αγγλία πριν έρθουν Ελλάδα) και μου στοίχισαν μαζί με μεταφορικά και τράπεζες 330 :evil: αλλά δεν το μετανιώνω. Πολύ καλή αγορά. Πάρτα και μην το συζητάς. Για τα λεφτά τους είναι ότι καλυτερο κυκλοφορεί. Για να ανέβεις σε ποιότητα πρέπει να δώσεις περισσότερα από τα διπλάσια χρήματα.

 

Για τα tascam μιλας ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου