Προς το περιεχόμενο

Edirol UA-25 vs EMU 0404 vs M Audio Fast Track Pro


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω καταληξει σε αυτες τις 3 καρτες. Στην τιμη ειναι πανω κατω ιδιες, και στα χαρακτηριστικα παρομοιες απο οτι βλεπω... Ποια προτινετε εσεις Υπαρχει καποια σημαντικη διαφορα που δεν εχω εντωπισει?(δεν ειμαι και πολυ γνωστης απο καρτες..). Και που μπορω να τις βρω σε καλη τιμη στην Αθηνα (ο νακας εχει την εmu οσο και ο θωμας, για τις αλλες δεν ξερω)

 

Ευχαριστω εκ των προτερων..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω έχω την EDIROL UA-4FX. Είμαι πολύ ευχαριστημένος. Δεν έχουν τεράστιες διαφορές απ ότι βλέπω.

 

Υ.Γ. Επίσης απ' ότι είδα στον thomann αλλαξε και η τιμή της. Τον Φεβρουαριο που την πήρα εγώ έκανε 129 και τώρα 149. 8O

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εγώ πήρα πρίν από μήνες την Emu 0404 από τον Νάκα και είμαι πολύ ευχαριστημένος και από τους προενισχυτές της.

 

Πάντως και οι για τις άλλες κάρτες ακούω πολύ καλά λόγια για την κατηγορία της τιμής τους, μην νομίζεις ότι θα δείς διαφορές δηλαδή, πάντως στα χαρτιά οι προενισχυτές της Emu φαίνονται ανώτεροι, ωστόσο στην πράξη ίσως να μην υπάρχουν διαφορές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανω κατω ολες αυτές οι καρτες στα ιδια ειναι....Εγώ (αν και εχω την emu 0404 pci) θα σου προτεινα απο οτι βλεπω απο τα specs την fast track....λογω των εισοδων τις κυριως...αλλα το θεμα σε αυτά τα πραγματα ειναι νε δουλευει απροβληματιστα....για αυτό ριξε μια τσαρκα στα forums της εταιρειας για να δεις αν υπαρχουν conflicts με το συστημα σου...

 

Αλλά πιστεύω ότι και να παρεις στα ιδια θα εισαι...

Ειχες αλλη καρτα πριν??

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ανάμεσα στις τρεις ψηφίζω emu. θεαματικά καλύτερα specs και usb2. το σημαντικό είναι αυτό που λεει ο nemoo όμως:

 

ριξε μια τσαρκα στα forums της εταιρειας για να δεις αν υπαρχουν conflicts με το συστημα σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου