Προς το περιεχόμενο

Η μουσική ειναι συναίσθημα!


grafistas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Paizw hlektrikh kithara kai plhktra...exw grapsei polla kommatia kai apofasisa na anebasw kapoia etsi gia n'akousw gnwmes!eyxaristw!!!H hxografhsei egine sto cubase me thn soundblaster platinum xfi series kai to vamp.

 

http://www.myspace.com/belongnoone

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 132
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

πολυ καλα μου αρεσαν!πολυ ομορφες ιδεες και συνθετικα και στην κιθαρα!μονο λιγο η φωνη δεν μου αρεσε αφου ακουω την..ελληνικη προφορα.. :) εστω και λιγο και αυτο ειναι κατι που δεν το αντεχω γενικα:wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xaxa nai nai εχεις δικιο!Και οι φιλοι μου μου μου λενε φτιαξε τη προφορα σου!

τη φωνη ηχογραφησε τη ξανα και ξανα μεχρι να βγει αψογη!αλλα εγω βαριεμαι.... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εισαι κοριτσι?αν εισαι αυτη στην φωτο, εισαι μια κουκλα.....! :oops:

 

καλη προσπαθεια. ωραιες -ισως λιγο ακατεργαστες- ιδεες . η προφορα ειναι οντως πολυ ελληνικη.η ενορχηστρωση και η παραγωγη πασχουν λιγο αλλα εισαι σε καλο δρομο νομιζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι κοριτσι ειμαι...ναι εγω ειμαι στη φωτο...ξεχασα να πω οτι ειμαι αυτοδιδακτη...ουτε φωνητικα εχω κανει...Οκ παιδια θα αλλαξω τη προφορα μου...πολυ αμερικανια θα τη κανω...!yeah yeah!!! 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό feel, ειδικά στα μέρη της κιθάρας. Έχει κάτι το ατμοσφαιρικό το bloody kiss, που συναντάς σε πιό "επαγγελματικές ιδέες". Εγώ δεν θα σχολιάσω τίποτα αρνητικό στα κομμάτια γιατί σαν προσπάθεια είναι πάρα πολύ καλή και αξιοπρεπής. Μου άρεσε και το ανάλαφρο ροκ ύφος στο be with you. Τα breaks έίναι αρκετά καλά και ψαγμένα. Τα φωνητικά απλά κολάνε ok. Θέλουν όμως λίγο δουλειά ακομα. Οι μελωδίες είναι εν κατακλείδι πολύ όμορφες. Μπράβο και καλή συνέχεια. :wink:

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραία κομμάτια. Και η φωνή πάντως δεν με χάλασε και ας λένε οι υπόλοιποι περί ελληνικής. Πέρασέ το ως καλλιτεχνική άποψη. Γιατί, οι ξένοι άμπαλοι πως το έχουν κάνει δηλαδής και δεν κοιτάνε που δεν ξέρουν να μιλήσουν, αλλά το γυρνάνε στο "περί συναισθήματος ο λόγος";

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oι ιδεες σου ειναι οντως ωραιες,αλλα με την προφορα κατι πρεπει να κανεις!!Απορω μαλιστα που καποιο αξιοτιμοι συνφορουμιτες σου ειπαν οτι δεν τρεχει και τιποτα!

Το γεγονος οτι πλεον κατι μπαγλαμαδες θεωρουν cool την προφορα του πακιστανου που εχει 5 μηνες στην αγγλια(νομιζω οτι αυτο το φαινομενο περιεγραψε ο boukaw με τα λεγομενα του) ,δεν πρεπει να σε εφυσηχαζει!

Παντως η μουσικη σου εχει ψυχη(που λειπει πολλες φορες στην "ακουστε κατι και απο μενα" φαση) και αυτο ειναι σημαντικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου