Προς το περιεχόμενο

Η μουσική ειναι συναίσθημα!


grafistas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το οτι ο σεξισμος εδω μεσα παει συννεφο ειναι σιγουρο και δεν ειναι η πρωτη φορα που το παρατηρω.

Οταν παιζει κανα post με link γυναικας μουσικου' date='το πρωτο που σχολιαζεται ειναι το αν ειναι ωραια γκομενα,και αν οχι παιζουν ατακες του τυπου:

"Πωπω τι μπαζο ειναι,εχει φατσα για κλωτσιες,πολυ σκυλοφατσα και αλλα τετοια."

Τυπικοι ελληναραδες(ομορφοφυλη-απολλωνες),που οι μισοι μοιαζουν με τον τσακωνα και οι αλλοι μισοι με τον μπουλα,αλλα ψαχνουν να βρουν τα ψεγαδια των θυληκων γυρω τους για να κραξουν.

Και το αν στην ελλαδα ειναι μικροτατο το ποσοστο των γυναικων που ασχολειται με την μουσικη(περα απο το να τραγουδαει σε ενα σχημα 4 μπουλαδων),εχει να κανει με συμπεριφορες και προτυπα της της κοινωνιας μας,που ενδοξα συνεχιζει την παραδοση των οθωμανων προγονων της.[/quote']

 

:lol: Eνα μεγάλο Μπραααβοοοοο !!!!Πες τα πες τααααα Χρυσοστομε!!!! :idea:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 132
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Mesimeriaris είμαστε σαν τα στρουμφάκια που ολόκληρο χωριό έχει μόνο μια Στρουμφίτα να στρουμφίσει!!! :lol: :lol: :lol:

 

the%20smurfs.jpg

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο μας ελειπε να δουμε γυναικα σε φωτο και να μη σχολιασουμε αν ειναι ωραια η οχι. Ή να περασω με το αμαξι την ιασωνος (βολος ) και να μην κοιταω κωλους και βυζια . πλακα με κανεις ρε καρντασι.... :):):)

βρε τι παθαμε mesimeriatika...:)

 

περα απο την πλακα αυτο με την ιασωνος το εννοουσα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περα απο την πλακα αυτο με την ιασωνος το εννοουσα....

 

Θα το έχω υπόψιν μου τον Αύγουστο που θα πάω (για πολλοστή φορά) Βόλο :lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τυπικοι ελληναραδες(ομορφοφυλη-απολλωνες),που οι μισοι μοιαζουν με τον τσακωνα και οι αλλοι μισοι με τον μπουλα,αλλα ψαχνουν να βρουν τα ψεγαδια των θυληκων γυρω τους για να κραξουν.

Οχι τον....Θεο Μπουλα!!......ελεος!! http://www.youtube.com/watch?v=byjVs5ZQ9W4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο μας ελειπε να δουμε γυναικα σε φωτο και να μη σχολιασουμε αν ειναι ωραια η οχι.

 

Δεν εννουσα αυτο.Εχει σημασια το υφος των σχολιων σου και φανερωνει πολλα για αυτα που εχεις μεσα στο κεφαλι σου.

 

 

Ποτε δεν βλασφημησα,αμφισβητοντας την θεια φυση του μπουλα!!

Ο τυπος τα σπαει!!! :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο μας ελειπε να δουμε γυναικα σε φωτο και να μη σχολιασουμε αν ειναι ωραια η οχι.

 

Δεν εννουσα αυτο.Εχει σημασια το υφος των σχολιων σου και φανερωνει πολλα για αυτα που εχεις μεσα στο κεφαλι σου.

 

 

Ποτε δεν βλασφημησα' date='αμφισβητοντας την [b']θεια φυση του μπουλα[/b]!!

Ο τυπος τα σπαει!!! :lol: :lol:

 

Παιδιά είστε θεοί οι στιχομυθίες σήμερα έχουν ανέβει κατακόρυφα σε ποιότητα & στυλ!! :D :D :D 8)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο μας ελειπε να δουμε γυναικα σε φωτο και να μη σχολιασουμε αν ειναι ωραια η οχι.

 

Δεν εννουσα αυτο.Εχει σημασια το υφος των σχολιων σου και φανερωνει πολλα για αυτα που εχεις μεσα στο κεφαλι σου.

 

 

Ποτε δεν βλασφημησα' date='αμφισβητοντας την θεια φυση του μπουλα!!

Ο τυπος τα σπαει!!! :lol: :lol:[/quote']

 

mesimeriaris τι προβλημα εχεις αγορι μου εκτος απο το προφανες οτι εισαι ο ρομπεν των γυναικων του νοιζ?

 

παω για δουλεια . προσεχε πως θα τα γραψεις . μην με εξοργιζεις αλλο , ειμαι ενας φιλησυχος πολιτης.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια και εγώ ξεκίνησα με το σχόλιο περί της αμφισβήτησης του φύλου του/της grafistas, να διευκρινήσω ότι δεν είμαι σεξιστής. Απλά επεσήμανα (δια της ειρωνείας) αυτό που όλοι ξέρουμε: ότι το ποσοστό γυναικών στην ελλάδα που ξέρει τι είναι sequencer είναι σχεδόν μηδενικό.

 

Τώρα, αν όντως είσαι γυναίκα, μην εκπλήσσεσαι ΚΑΘΟΛΟΥ για το ότι συγκέντρωσες κάποια σχόλια για το φύλο σου (ε, δεν μας τυχαίνει και κάθε μέρα), και μην μας φέρνεις σαν παράδειγμα την συμμετοχή σου σε ξένα φόρουμ διότι οι ξένοι δεν έχουν λόγο να υποπτεύονται τη μιζέρια του γυναικείου ελληνικού πληθυσμού. Μάλιστα, σου προτείνω να χρησιμοποιήσεις υπέρ σου την απόφασή σου να διαφέρεις και να πας στο ΑΜΕΣΩΣ ΕΠΟΜΕΝΟ τηλεοπτικό talent show καθώς με τις γνώσεις που ήδη διαφαίνεται ότι έχεις και με το λουκ που έχεις είμαι ΒΕΒΑΙΟΣ ότι θα βρείς εκπροσώπηση και θα ξεκινήσεις κάποια καριέρα. Στην οποία περίπτωση, σου εύχομαι καλή επιτυχία, καθώς προτιμώ να ακούω τα (κάκιστα) αγγλικά σου από τα (επίσης κάκιστα) ελληνικά της Βανδή.

 

Αυτά.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου