Προς το περιεχόμενο

Αλλαγή εμφάνισης της πρώτης σελίδας ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλα' date='ποιο μπερδεμα δεν ειναι τωρα που δεν ξεχωριζονται με γραμμες τα θεματα;[/quote']

 

ναι ισως...αλλα αλλαζουμε αρχιτεκτονικη και προχωραμε με μεγαλα βηματα και καθολου γραμμες μπροστα...τα ρα τα τα τα τααααααααααααα!!!! :P

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 24
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

καλα' date='ποιο μπερδεμα δεν ειναι τωρα που δεν ξεχωριζονται με γραμμες τα θεματα;[/quote']

 

ναι ισως...αλλα αλλαζουμε αρχιτεκτονικη και προχωραμε με μεγαλα βηματα και καθολου γραμμες μπροστα...τα ρα τα τα τα τααααααααααααα!!!! :P

 

:lol: :lol: :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι άσχετο? από πότε υπάρχερι το νοιζ? Εχει αλλαξει πολύ από τότε?

 

Καλά γιατι δεν υπάρχει ένα "About" να λέει πληροφορίες για τους ιδιοκτήτες-Admin κλπ κλπ χρονιά δημιουργίας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

About us υπάρχει κάτω - κάτω σε κάθε σελίδα.

 

Για να σου καλύψω τις απορίες σου πάντως, τo Noiz.gr από το 1999 είναι το πρώτο και εγκυρότερο site για Μουσική Τεχνολογία στα ελληνικά, ενώ δέχεται πάνω από 40.000 επισκέψεις τον μήνα (unique visits).

Έχει αλλάξει πολλές εκδοχές και εμφανίσεις από τότε, ξεκίνησε κάτι σαν online περιοδικό και εξελίχθηκε στο ποιό "ζημιάρικο" forum, ενώ αυτό το κιτρινούλι θα έλεγα μας χαρακτηρίζει στην εμφάνιση.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eμένα μ'αρέσει πιο πολύ χωρίς τις γραμμές...

 

Εσένα ποιος σε ρώτησε?? :P :P 8) :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμενα μ αρεσει πιο πολυ χωρις γραμμες.Ειναι πιο elegant όπως κι εγώ.:lol:

 

ε καλα μη σας πιασει ποτε το βιονικο μου ματι να φορατε κατι σε καρο η με γραμμες τη γ@/ησΑµΑ@#τε!! :twisted: :twisted:

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμενα μ αρεσει πιο πολυ χωρις γραμμες.Ειναι πιο elegant όπως κι εγώ.:lol:

 

Aυτό ακούστηκε σαν διαφήμιση σαμπουάν! :P

 

Θέμα συνήθειας είναι, νομίζω. Μόλις το πρωτοείδα με ξένισε, αλλά τώρα το χω συνηθίσει. No big deal.

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου