Προς το περιεχόμενο

MAC vs PC


kilon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Marathon, ο ΑΣΧΕΤΟΣ ΤΩΝ ΑΣΧΕΤΩΝ στον οποίο αναφέρθηκα είναι ιδεατό πρόσωπο, όχι εσύ.

 

Εσύ όχι μόνο δεν είσαι ΑΣΧΕΤΟΣ, αλλά σου συμβαίνει κάτι πολύ πιο τραγικό :) :) :)... είσαι ΤΕΧΝΙΚΟΣ, όπως προσπαθώ να σου πω εδώ και δύο σελίδες και... επιτέλους παραδέχτηκες... :) :) :)

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 184
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ακούς εκεί... "τον πρώτο ψηφιακό proofer στην Ελλάδα το 89" και αναρρωτιέσαι αν είσαι τεχνικός ή όχι. Είσαι τεχνικός, μην την ψάχνεις.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...Εν μέρει έχεις δίκαιο αλλά δεν θέλω να είμαι τεχνικός απλά είμαι υποχρεωμένος...είναι δράμα παραδέξου το!!!! Από την άλλη η τεχνολογία είναι μαγική...midi κιθάρα με Ethno World ή Trilogy!!!! Επανέρχομαι όμως περιορίζω το δράμα μου χρησιμοποιώντας Mac...και όλα παίζουν!!!

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...Τεχνικός δεν είμαι, απλά περίεργος που θα καταλήξει όλη αυτή η τεχνολογία...σου είπα ότι η επόμενη κιθάρα μου θα είναι μια Strat VG?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην πραγματικότητα εκτός του τίτλου που είναι κακός κ εύκολα παρεξηγήσιμος, το μόνο post που ήταν εριστικό σε ύφος είναι το πρώτο σου Wow!. σε ένα thread που θεωρείς ότι έχεις περισσότερες γνώσεις από τους υπόλοιπους πρώτα καταθέτεις τη δική σου τεκμηριωμένη άποψη ως user και μετά πιάνεις τον πέλεκυ ως moderator και όχι το ανάποδο. και απειλές τύπου θα πιάσω το φτυάρι είναι tres banal..

 

είναι γεγονός ναι ή όχι ότι το ίδιο (μέτριο/καλό/εξαιρετικό) αποτέλεσμα μουσικής παραγωγής είναι εφικτό και στις 2 πλατφόρμες; εάν ναι τότε το θέμα ανάγεται στην προσωπική επιλογή και δεν είναι θέμα απόλυτα σωστού ή λάθους.

 

και μια άποψη που έχω σε ιδιαίτερη εκτίμηση:

εδώ

 

edit: αποσύρω το σχόλιο "και ενδεχόμενα θα οδηγούσε σε flame" γιατί είναι άστοχο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω περα απο το κλιμα mac vs pc....Τώρα με τους καινουργιους επεξεργαστες (και τα 2 συστηματα intel χρησιμοποιούν)...Eχει μειωθεί η ποιότητα των mac ή απλά αυτοί που τα ισχυριζονται ειναι κακοβουλοι guru...?

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο ότι μου λέει η Λουίζα μαζί θα πάμε να τους πάρουμε , ένα για σένα και ένα για μένα. Aλήθεια ποιόν θές εσύ? Tον iMAC?

 

χαχαχα.Καποτε ηθελα αλλα δεν με βλεπω τωρα....Παντως επρεπε να παρει και η Λιζα mac και οχι Pc......

Περνάν τα χρόνια και είναι κρίματζ,

Θέλω ν'αλλάξω image...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου