Προς το περιεχόμενο

Εμφάνιση αρχικής σελίδας



Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Kαι εγώ συμφωνώ με το ότι πιο βολική ειναι η αρχική σελίδα...και συμφωνώ πλήρηως με την αποψη του rockdrum....

 

Επίσης λόγω του ότι έχω μια τάση να ψαχνω το look διαφόρων site και γενικά ψάχνω το τι είναι στην μόδα στο web design μήπως ήρθε η στιγμή να αλλάξει ριζικά η εμφανιση του site και να ενταχθούν νεα στοιχεία όπως πιο πολύ multimedia (μην ξεχναμε πως για μουσική τεχνολογία μιλάμε) και γενικά πιο πολλά στοιχεια απο το web 2 (δεν ξέρω αν είμαι σαφής...:) )....?

 

Αυτά...

 

Επίσης επειδη δεν βλέπω πουθενα το link με ολα τα αδιαβαστα post ανα τον χρηστη που προτεινε ο elavd και επειδή είναι βολικό μήπως θα επρεπε να μπεί καπου στην κεντρική σελίδα???

 

Αντε και καλές αλλαγές....

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης επειδη δεν βλέπω πουθενα το link με ολα τα αδιαβαστα post ανα τον χρηστη που προτεινε ο elavd και επειδή είναι βολικό μήπως θα επρεπε να μπεί καπου στην κεντρική σελίδα???

 

Κι όμως υπάρχει όταν πηγαίνεις στην αρχική σελίδα του Forum:

 

new_posts.jpg

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου