Προς το περιεχόμενο

Τι θα γίνει με τον eyeprotocol?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 87
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ε απλά παίδες πιστεύω ότι αν ο playloud δεν άνοιγε νέο θέμα, για κάτι που ήδη συζητιέται και αφορούσε τον ίδιο, απλά δεν θα συνέβαινε τπτ. Κι εγώ όταν είχα 1 πρόβλημα με τον 2ο σκληρό μου, το άνοιξα στο περί ανέμων και το πρόβλημα λύθηκε σε 1-2 μέρες!

 

Τώρα για τα λινκ που έβαλες, ναι έχεις δίκιο. Απλά :)

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Ε απλά παίδες πιστεύω ότι αν ο playloud δεν άνοιγε νέο θέμα' date=' για κάτι που ήδη συζητιέται και αφορούσε τον ίδιο, απλά δεν θα συνέβαινε τπτ.

.....

[/quote']

 

Γιατί τώρα δηλαδή τι συνέβη? Ορθώς ο Wow! έστρεψε τη συζήτηση στο υπάρχον thread.

 

Παρεπιπτόντως η μόνη λύση για να μειωθούν τα ασχετα με τη μουσική thread υπολογιστών, είναι να πάρετε όλοι MAC.

 

(Wow!, 1-1 το σκορ :lol: :lol:)

 

 

Τώρα για τα λινκ που έβαλες' date=' ναι έχεις δίκιο. Απλά :)[/quote']

 

Και τι δίκιο μπορεί να διεκδικήσει κάποιος με αυτό το ύφος?

 

Eyeprotocol είσαι απλά γελοίος...

 

Κακομαθημένο νιανιαρο!

 

db548, νομίζα ότι ο χαρακτηρισμοί προς εμένα ήταν το ανέκδοτο της ημέρας, αλλά αυτό το δικό σου ήταν καλύτερο :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με τη μουσική thread υπολογιστών' date=' είναι να πάρετε όλοι MAC.

 

(Wow!, 1-1 το σκορ :lol: :lol:)[/quote']

 

Τουσέ...

Θα επανέρθω όμως, έχε το νου σου... :D :D :D :D :D :D

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε απλά παίδες πιστεύω ότι αν ο playloud δεν άνοιγε νέο θέμα' date=' για κάτι που ήδη συζητιέται και αφορούσε τον ίδιο, απλά δεν θα συνέβαινε τπτ.

.....

[/quote']

 

Γιατί τώρα δηλαδή τι συνέβη? Ορθώς ο Wow! έστρεψε τη συζήτηση στο υπάρχον thread.

 

Τπτ. Απλά δεν θα κλειδώνονταν κανένα θέμα και κανείς δεν θα είχε πρόβλημα

 

Και τι δίκιο μπορεί να διεκδικήσει κάποιος με αυτό το ύφος?

 

Γιαυτό και το απλά.... (¶σχετο αλλά γιατί μου έβγαλε την φάτσα; Δεν πάει καλά το ψ μου μάλλον! )

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
...

Γιαυτό και το απλά....

Ωρε εγώ το κατάλαβα....έτσι για να μη μένουν εντυπώσεις το είπα....:wink:

 

Δεν πάει καλά το ψ μου μάλλον! )

 

Ιπποτικά, ΔΕΝ θα κάνω το 2-1 ακόμα ... too easy εδώ... :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

¶στο playloud είσαι χαμένος από χέρι. Μερικά πράματα ποτέ δεν αλλάζουν...

 

 

Ξέρετε γιατί τα καρεδάκια των μοντουλατόρων του Noiz είναι κόκκινα ; :lol:

Empty Rooms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντάξει ρε παιδιά και εμένα με είχε τσαντίσει ο eye κάποτε αλλά αυτό που κάνουμε τώρα(to thread)δεν είναι και η καλύτερη λύση.

Eyeprotocol,forum είμαστε ρε φίλε και αλληλοβοηθούμαστε.Μπορεί να βοηθήσεις και τον πιο expert με μισό post ή και τον πιο αρχάριο με 20 thread.

Αν δεν υπήρχαν τέτοια forum μάλλον θα μας εκμεταλεύονταν οι βαριεστημένοι υπάλληλοι καταστημάτων μουσικής και δεν θα προχωρούσαμε και σαν μουσική,γιατί στην Ελλάδα λίγοι είναι αυτοί που πλέον έχουν την όρεξη να σου δείξουν κάποια πράγματα στα σοβαρά όμως.

Το lock θα έπρεπε να είναι λύση για topic με flames (όπως αυτό εδώ)

 

 

αυτά

 

φιλικά

SamTheRipper

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντάξει ρε παιδιά και εμένα με είχε τσαντίσει ο eye κάποτε αλλά αυτό που κάνουμε τώρα(to thread)δεν είναι και η καλύτερη λύση.

Eyeprotocol,forum είμαστε ρε φίλε και αλληλοβοηθούμαστε.Μπορεί να βοηθήσεις και τον πιο expert με μισό post ή και τον πιο αρχάριο με 20 thread.

Αν δεν υπήρχαν τέτοια forum μάλλον θα μας εκμεταλεύονταν οι βαριεστημένοι υπάλληλοι καταστημάτων μουσικής και δεν θα προχωρούσαμε και σαν μουσική,γιατί στην Ελλάδα λίγοι είναι αυτοί που πλέον έχουν την όρεξη να σου δείξουν κάποια πράγματα στα σοβαρά όμως.

Το lock θα έπρεπε να είναι λύση για topic με flames (όπως αυτό εδώ)

 

 

αυτά

 

φιλικά

SamTheRipper

.....οταν ενας 16αχρονος μας βαζει τα γυαλια...(γεια σου sammy πατριδα!..)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου