Προς το περιεχόμενο

Ελληνικη πρα-γαματικοτητα....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator
...

Πληροφοριακά το Amazon πάει κατα διαόλου οικονομικά' date=' ....[/quote']

 

Όχι ρε γμτ και προχθές το πρωϊ αγόρασα 100.000 κομμάτια μετοχές. :lol: :lol:

 

 

Πάντως έχω αγοράσει πολλάκις από το amazon uk και ποτέ δεν μου έχει παρουσιαστεί πρόβλημα. Αλλά και ποτέ δεν έχει χρειαστεί να επικοινωνήσω μαζί τους....όλες τις φορές η διαδικασία έχει προχωρήσει "στον αυτόματο" :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντήσεις 112
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Guru
Κάποια μουσικά βιβλία αξίας 50¤ . Μετα απο καθυστέρηση 20 ημερών απο τα ΕΛΤΑ, το amazon θεώρησε οτι το πακέτο είχε χαθεί και μου έστειλε δεύτερο δωρεάν. Τελικώς εφτασαν και τα δύο πακέτα στα χέρια μου, ζήτησα πληροφορίες για να επιστρέψω το ένα, αλλα η απάντηση τους ήταν αυτη που είδατε παραπάνω.

 

αυτο ειναι στανταρντ customer service στην αμερικη. αυτο μου ειχε συμβει με την carvin, παραγγελνωντας κατι ζωνες, εξαρτηματα κιθαρας κ.τ.λ. επειδη η παραγγελια ειχε αργησει για καποιο λογο, τελικα την εστειλαν διπλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Πηγα και εγω την τριτη στον καγμακη και ρωταω τιμες για 2 μαγνητες και 2 πεταλακια τα οποια κοστιζουν γυρο στα 350 ολα μαζι.Ρωταω αν εχω καποια καλητερη τιμη εφοσον θα τα παρω ολα μαζι και μου κοβει γυρο στα 5Ε απο την τιμη που σας ειπα παραπανω.Μενω σιωπηλος για λιγο κανω μια βολτα στο μαγαζι και αφου ειδα 2 κιθαρες με τους μαγνητες που ηθελα(η μια ηταν στη βιτρινα) ρωταω:¨εχετε καποια κιθαρα να δοκιμασω?¨Και μου απανταει:ΟΧΙ......

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου