Προς το περιεχόμενο

Περί ανέμων, υδάτων και φωτιών...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι παραπάνω από θλιβερό αυτό που συμβαίνει τις τελευταίες 2 μέρες στη χώρα μας... :( :( :( :(

 

826637_b.jpg

 

826634_b.jpg

 

826640_b.jpg

 

826618_b.jpg

 

 

826472_b.jpg

 

 

826473_b.jpg

 

826475_b.jpg

 

826477_b.jpg

 

 

 

H αντίθεση...:roll: :roll:

 

 

826639_b.jpg

 

826622_b.jpg

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 299
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κι αυτή η ρημάδα η βουλή δε λέει να καεί.

 

Ας τηρήσουμε όλοι ενός λεπτού μούτζα για τους ηλίθιους που νικησαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για τους ηλίθιους που νικησαν.

 

Η ηλιθιότητα είναι ανίκητη φίλτατε... Δυστυχώς.

 

Τα μέρη που κάηκαν ήταν πανέμορφα (όχι ότι άλλα μέρη δεν είναι εξίσου όμορφα απλά έχει τύχει να τα έχω γυρίσει λίγο). Σχεδόν όλη η Πελλοπόνησος αυτό το καλοκαίρι κάηκε... Ειλικρινά είμαι σκασμένος από χτες το μεσημέρι. Το μόνο που τργυρνά στο νου μου είναι αν μπορώ να κάνω κάτι για να βοηθήσω την κατάσταση μιας και είμαι πολύ μακριά. Κρίμα για τους ανθρώπους που μας "άφησαν". Κρίμα για το μέλλον μας. Κρίμα για τον κόσμο που είναι πλέον άστεγος. Κρίμα για τον κόσμο που έχασε ότι έφτιαχνε μια ζωή. Κρίμα για τους ηλίθιους που για να περάσουν τον κόσμο να σωθεί απέναντι, στην Εύβοια που καιγόταν, με τα ferry boat ζητούσαν εισητήρια. Κρίμα... Κρίμα... Κρίμα... Τι κρίμα δηλαδή, ΣΚΑΤΑ :cry: . Μακάρι να βάλουν-με όλοι μυαλό και να μην ξανασυμβεί ποτέ ξανά κάτι τέτοιο.

The World Was A Mess But His Hair Was Perfect...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λόγω υπηρεσίας , τώρα γύρισα αφού γύρισα όλο το μέτωπο των καλυβίων.

 

Ενώ χιλιάδες συνάδελφοι διαφόρων ειδικοτήτων δεν κοιμούνται, δεν τρώνε, δουλευουν 60ωρα, πυροσβέστες, Ε.Κ.Α.Β., Ε.Ε.Σ., Εθελοντές, Μπάτσοι,.

 

Δεν μπορείτε να το καταλάβετε , αν δεν είστε μέσα στο μέτωπο της φωτιάε, πόσο επικίνδυνο είναι να καείς σε δευτερόλεπτα χωρίς να το καταλάβεις.

 

δεν μπορώ να πώ τίποτε άλλο.

 

Κλαίω για εσένανε !!!!!!!! κλαίω, παω να κάνω μπάνιο γιατι βρωμάω.

 

Επισης θα το καταλάβετε αν είσαστε ένας απο αυτούς που βλέπατε τις φλόγες απο την αυλή σας, γιατι με τόσα μέτωπα, πολλοί θα το είδαν

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης θα το καταλάβετε αν είσαστε ένας απο αυτούς που βλέπατε τις φλόγες απο την αυλή σας' date=' γιατι με τόσα μέτωπα, πολλοί θα το είδαν[/quote']

 

Aπό την ταράτσα μου... :cry: :cry: :cry: :cry:

 

100_0507.jpg

 

Εκεί ακριβώς (στους πρόποδες του Υμμητου) μας πήγαιναν εκδρομές με το σχολείο και έβγαζα το σκύλο μου τις Κυριακές. :(

 

Οντως ο cos_dr θα εχει δει τα χειροτερα,αλλα κ εγω συνειδητοποίησα χτες οτι οταν καιγεται το μερος που ζεις κ εχεις περπατησει είναι σαν να χανεις δικό σου ανθρωπο :(

 

ΥΓ>cos-dr το ευχαριστώ ειναι πολύ λίγο για όσα κάνετε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λόγω υπηρεσίας ' date=' τώρα γύρισα αφού γύρισα όλο το μέτωπο των καλυβίων.

 

Ενώ χιλιάδες συνάδελφοι διαφόρων ειδικοτήτων δεν κοιμούνται, δεν τρώνε, δουλευουν 60ωρα, πυροσβέστες, Ε.Κ.Α.Β., Ε.Ε.Σ., Εθελοντές, Μπάτσοι,.

 

Δεν μπορείτε να το καταλάβετε , αν δεν είστε μέσα στο μέτωπο της φωτιάε, πόσο επικίνδυνο είναι να καείς σε δευτερόλεπτα χωρίς να το καταλάβεις.

 

δεν μπορώ να πώ τίποτε άλλο.

 

Κλαίω για εσένανε !!!!!!!! κλαίω, παω να κάνω μπάνιο γιατι βρωμάω.

 

Επισης θα το καταλάβετε αν είσαστε ένας απο αυτούς που βλέπατε τις φλόγες απο την αυλή σας, γιατι με τόσα μέτωπα, πολλοί θα το είδαν[/quote']

 

Δυστυχώς αυτοί είναι που την πληρώνουν. Και σώζουν ανθρώπους με τα ελάχιστα μέσα.

 

Παιδιά το ανησυχητικό είναι ότι πάντα θα υπάρχουν άνθρωποι που δε θα διστάζουν να καίνε δάση.

 

cos_dr δεν κατάλαβα ακριβώς την ιδιότητά σου, αλλά χίλια μπράβο και εύχομαι καλή δύναμη και τύχη απέναντι στο θεριό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όσο δεν ψηφίζεται ο απλούστατος νόμος των 3 σειρών, που ισχύει σε όλα τα κράτη, τότε δεν πρόκειται να λήξει αυτό το φαινόμενο, παρά μόνο όταν δεν μείνει δέντρο για δέντρο.

Και παρόλο που δεν είναι μόνο έργο εμπρηστών, (ας είναι καλά οι φίλοι μας οι αγρότες, οι δήμοι με τις διάφορες χωματερές, αλλά και όλοι μας με τα σκουπιδάκια μας και τα τσιγαράκια μας), τουλ τότε θα προστατεύονταν τα δάση όταν καιγόντουσαν.....

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι αμερικανοι' date=' κανουν καλα την δουλεια τους...[/quote']

Αυτό είναι ένα πολύ πειστικό σενάριο...Κάποιος έβαλε στόχο να καταστρέψει την Ελλάδα,να την ραγίσει εκ των έσω.Το πετυχαίνει αυτή τη στιγμή που μιλάμε..

Έχω γεμίσει μίσος.Στην Αμαλιάδα μεγάλωσα,στη Ζαχάρω παραθέριζα,απο την Αρχαία Ολυμπία είναι η καταγωγή μου.Έχει ραγίσει η καρδιά μου,παιδιά..Αυτό το πράγμα δεν έχει ξαναγίνει..Μακάρι να μπορούσαμε να κάνουμε κάτι...

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπα γκρίζοι λύκοι, μοσαντ και ίσως οι δρακωνιανοί που βρίσκονται σε σύρραξη με τα αδέρφια μας τους ελ :lol: :lol: :lol:

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου