Προς το περιεχόμενο

Πληροφορίες και δίδακτρα για SAE Athens?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πληροφορίες για τη SAE Αθήνας θα λάβετε μπαίνοντας στο site τους ή κάνοντας ένα τηλεφώνημα, μάλλον θα μιλήσετε με την Ακριβή στη γραμματεία ή και με το Νίκο (υπεύθυνο σπουδών) - είναι πολύ φιλικοί και θα χαρούν να σας ενημερώσουν. Το καλύτερο: πάτε και μια βόλτα από κει για κουβέντα και ξενάγηση - θα ασχοληθούν μαζί σας. Ζητήστε να σας εξηγήσουν ΕΠΑΚΡΙΒΩΣ τι είναι το τμήμα electronic music production και σε ποιους απευθύνεται.

 

Από κει και πέρα όμως λέω πως τα χρήματα που ζητάνε είναι πάρα πολλά σε σχέση με το ότι το πτυχίο τους δεν αναγνωρίζεται από το κράτος. Δηλαδή όταν αναγνωριστούν, πόσα θα ζητάνε; Παιδιά, αν έχετε (εσείς ή οι γονείς) χρήματα να διαθέσετε σας λέω να πάτε, μάλλον είναι καλά. Αν όμως είστε της λογικής value for money σκεφτείτε διπλά πριν δώσετε τόσα λεφτά για ένα χαρτί γ' κατηγορίας (γιατί αυτό πιστεύω πως είναι) και μια παιδική χαρά με ψιψιψίνια και κοκοψόψα - ανεξάρτητα με τις γνώσεις και την εμπειρία που θα αποκομίσετε. Αυτά θα τα βρείτε κι αλλού.

P>Πρρουτ!</P>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί και να δουλέψεις στον Νταλάρα αντί στον Καφάση  ;D ;D ;D

 

τι θες να πεις δηλ? :o :o

 

δεν θα βγαζω εκατομμυρια δουλευοντας σε ΡΟΚ παραγωγες μεγαλου βελινεκους αν τελειωσω τη σχολη αυτη? :o :o ;D ;D ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η σχολή εξαρχής το ξέρεις ότι προορίζεται για ιδιωτικό τομέα και εξαρχής ξέρεις ότι θα έχεις συγκεκριμένο budget στην Ελλάδα. Εγώ όμως ρώτησα περί αναγνώρισης αν γνωρίζουμε κάτι και μιλάμε για την περίπτωση του full bachelor.. του πανεπιστημιακού δηλαδή πτυχίου που δίνει η σχολή.

Αν γνωρίζει κάποιος κάτι σε αυτό θα με ενδιέφερε.

Απο κει και πέρα από δύο στούντια που τυχαίνει να γνωρίζω άνθρωπο ,το πτυχίο της sae το βλέπουν ως προσόν. Στον ιδιωτικό τομέα μιλάμε πάντα, λογικό ειναι να το θεωρούν θετικό πιστεύω. Όπως αν υπήρχε Berkley στην Ελλάδα θα έβλεπαν μάλλον ως θετικό το berkley.

Κατα τα άλλα καλύτερα νταλάρας παρά έφη θώδη. Το θέμα μας ειναι όμως πέρα απο τα Live που το πάτε εσείς..

;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι θες να πεις δηλ? :o :o

 

δεν θα βγαζω εκατομμυρια δουλευοντας σε ΡΟΚ παραγωγες μεγαλου βελινεκους αν τελειωσω τη σχολη αυτη? :o :o ;D ;D ;D

 

Kοίτα, όταν βγάλει ο Καρβέλας την επόμενη ΡΟΚ όπερα πιστεύω ότι θα σκεφτεί την περίπτωσή σου αν πρώτα δεν προσλάβει ΕΜΕΝΑ  :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ,γιατι εγω μονο να ...ροκ εχω μαθει.. ;D

 

αλλα και εσυ φιλος βλεπω ξερεις να ροκ πολυ καλα!

 

εισαι πολλα χρονια στο ροκ?

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ έχω χρόνια στο ροκ.

Παίζω πάντα scissors, paper, rock!

Πίνω πάντα ουίσκυ ον δα ροκ!

Μου ψιλοαρέσει ο Στέλιος ΡΟΚος.

Πάντα τρύπαγα τους τοίχους με πΡΟΚες.

Ετρωγα από μικρός μπΡΟΚολο.

Έπαιζα και το platform Crock!

Μπορω να το συνεχίσω αλλά νομίζω κερδίζω επάξια την κυριαρχία του ροκ μαέστρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ έχω χρόνια στο ροκ.

Παίζω πάντα scissors, paper, rock!

Πίνω πάντα ουίσκυ ον δα ροκ!

Μου ψιλοαρέσει ο Στέλιος ΡΟΚος.

Πάντα τρύπαγα τους τοίχους με πΡΟΚες.

Ετρωγα από μικρός μπΡΟΚολο.

Έπαιζα και το platform Crock!

Μπορω να το συνεχίσω αλλά νομίζω κερδίζω επάξια την κυριαρχία του ροκ μαέστρο.

 

Δεν είναι λοιπόν τυχαίο που πήρες τα krk rokit  :D

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμ ειδες ο αρχηγος?ΑΜΕΣΩΣ τη λυση την δινει... :) :)

 

Αυτα κανεις αν εισαι...3000 χρονια στο ροκ (οπως ο αρχηγος ;D ;D)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Yannis Methenitis changed the title to Πληροφορίες και δίδακτρα για SAE Athens?

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου