Προς το περιεχόμενο

Ποια ειναι η καλύτερη φωνή στην Ελλάδα?


lambrosgg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ιδού το ερώτημα.

 

Και λέω "φωνή" όχι τραγουδιστής.

 

Αυτο σημαίνει ότι δεν θα λάβουμε υπόψη στοιχεία όπως ρεπερτόριο, χαρακτήρας, επιλογές της ζωής του κλπ.

 

Μόνο κ ΜΟΝΟ η φωνή του και ο τρόπος που τραγουδάει.

 

Κ να είναι και γνωστός. Μην μου αρχίσετε "Να δεις έναν που τραγουδούσε σε ένα rock μπαράκι που είχα πάει πριν ενα χρόνο, να πάθεις πλάκα"

 

Εγώ ψηφίζω Νότης Σφακιανάκης.

 

Οι δικές σας γνώμες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 210
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Να μενει Ελλαδα ή και Ελληνας του εξωτερικου ; Σε οποιδηποτε ειδος μουσικης ;

Περνάν τα χρόνια και είναι κρίματζ,

Θέλω ν'αλλάξω image...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να είναι Ελλάδα. Φυσικά απο οποιοδήποτε είδος μουσικής, αλλα χωρίς να επηρεάζει αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολοι εχουν δρομο μπροστα τους..εαν τους συγκρινουμε με τους καλλιτεχνες του εξωτερικου..

Παρολαυτα, οι αγνωστοι που εχω δει σε μπαρακια ( και μας απαγορευεις να αναφερουμε ) ειναι καλυτεροι απο τους...επαγγελματιες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολοι εχουν δρομο μπροστα τους..εαν τους συγκρινουμε με τους καλλιτεχνες του εξωτερικου..

Παρολαυτα' date=' οι αγνωστοι που εχω δει σε μπαρακια ( και μας απαγορευεις να αναφερουμε ) ειναι καλυτεροι απο τους...επαγγελματιες...[/quote']

 

Το ξέρω και συμφωνώ, αλλα άντε να τους ξέρουν 2-3 απο εδώ μέσα. Σημασία έχει να τους ξέρουμε όλοι, για να μπορούμε να το συζητήσουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στελιος Καζαντζιδης.Για μενα ο μεγαλυτερος τραγουδιστης που εχει τραγουδισει ποτε πανω σ'αυτον τον πλανητη.Πιστευω πως δε θα ξεπεραστει ποτε απο κανενα.

Περνάν τα χρόνια και είναι κρίματζ,

Θέλω ν'αλλάξω image...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εν ζωη;

 

η καλυτερη φωνη που περασε απο την ελλαδα (αλλα δεν βρισκεται πια στη ζωη) οσον αφορα εμενα ηταν ο Ξυλουρης..

 

Πω πώ!!! Είμαι και κρητικός και δεν μου πέρασε καν απο το μυαλό. Πραγματικά ντροπη... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

 

Αλλα πάλι Νότη ψηφίζω.

 

Δεν ξέρω αν γνωρίζετε αυτόν

 

 

 

Γιάννης Χαρούλης λέγεται

είναι ο "Νεος Ξυλούρης" (μοιάζει και λίγο η φωνή του) και αρχίζει σιγά σιγά την καριέρα του με το Νικολόπουλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου