Προς το περιεχόμενο

πως σας φαινεται...


panka

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Tom Anderson... Τι να λέμε...

 

Αλλά αν πρέπει να πούμε κάτι:

Πολύ πολύ ωραίο dye στο ξύλο, αλλά η ποιότητα της φωτό δεν βοηθάει να φανεί σε όλο του το μεγαλείο.

 

Δεν μου αρέσει η διάταξη στα διακοπτάκια (αν βλέπω καλά) και τα μαύρα πλαστικά στους μαγνήτες ενώ έχεις χρυσό hardware.

 

Αλλά επαναλαμβάνω. Tom Anderson... Τι να λέμε...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κουκλα ειναι. Αλλα απλως δεν ειναι του γουστου μου το χρωμα αυτο. Θα προτιμουσα μπλε ας πουμε. Επισης δεν τρελαινομαι για χρυσο τρεμολο.

Αν ο bridge μαγνητης ειναι ο H2+ ειναι κορυφη!

Ένα στουντιάκι στην Οίτη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλά η ποιότητα της φωτό δεν βοηθάει να φανεί σε όλο του το μεγαλείο.

 

 

Βασικα το χρωμα και το ξυλο αυτο ειναι τετοιο που δεν υπαρχει περιπτωση να φανει σε φωτογραφια 100% οπως ειναι στην πραγματικοτητα. Εχει και ενας φιλος μου μια ολοιδια και οσες φοτο και αν εχουμε βγαλει δεν φαινεται καλα. Απο κοντα ειναι χιλιες φορες πιο ομορφη.

Ένα στουντιάκι στην Οίτη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κουκλα ειναι. Αλλα απλως δεν ειναι του γουστου μου το χρωμα αυτο. Θα προτιμουσα μπλε ας πουμε. Επισης δεν τρελαινομαι για χρυσο τρεμολο.

Αν ο bridge μαγνητης ειναι ο H2+ ειναι κορυφη!

 

και που ξερεις εσυ απο τομ αντερσον ρε.....χεχε

 

φιλε μου η κιθαρα γα&^$ει.....η δικια μου ειναι σχεδον ιδια απλα εχει ασημι τρεμολο, το χρωμα υποθετο πως ειναι cherryburst, το οποιο στις φωτο χανει παρα πολυ, απο κοντα ειναι φανταστικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κουκλα ειναι. Αλλα απλως δεν ειναι του γουστου μου το χρωμα αυτο. Θα προτιμουσα μπλε ας πουμε. Επισης δεν τρελαινομαι για χρυσο τρεμολο.

Αν ο bridge μαγνητης ειναι ο H2+ ειναι κορυφη!

 

και που ξερεις εσυ απο τομ αντερσον ρε.....χεχε

 

φιλε μου η κιθαρα γα&^$ει.....η δικια μου ειναι σχεδον ιδια απλα εχει ασημι τρεμολο' date=' το χρωμα υποθετο πως ειναι cherryburst, το οποιο στις φωτο χανει παρα πολυ, απο κοντα ειναι φανταστικο[/quote']

 

Ναι αλλα ρε φιλε τωρα που λειπεις στα στρατά θα παω και θα στονε λουφαρω τον μαγνητακο!

Ένα στουντιάκι στην Οίτη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου