Προς το περιεχόμενο

μπασοΟοΟοΟο


V.P.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από τις τρεις επιλογές του rainbowe, εγώ θα πρότεινα και πάλι την πρώτη, γιατί συνδυάζει pracision και jazz μαγνήτη.

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βεβαίως βεβαίως! Αν και εμένα μ'αρέσει περισσότερο το άλλο που είναι μαύρο με ασημί pickguard. Αυτό το χρώμα που έβαλες μου αρέσει σαν βασικό για να το κάνω relic. Ξέρεις δέσιμο πίσω από το αυτοκίνητο και βόλτα στα λιμανάκια για παντιλίκια, μετά βούτηγμα σε βόθρο, πλύσιμο με το πιεστικό, το αφήνεις για μια βδομάδα να στεγνώσει και να φύγουν οι μυρωδιές, περνας τα αφτερμαρκετ που πήρες από gfs και γουστάρεις ποιοτικά και σάπια.

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.thomann.de/gr/fender_squier_pbass_special_rw_ab.htm

τελικα κατεληξα σε αυτο γιατι βρηκα μια καλη προσφορα σε μεταχειρισμενο...δν με τρελαινει εμφανισιακα αλλα ηχητικα πρεπει να εχει μεγαλυτερεσ δυνατοτητεσ-ευελιξια απο το vintage modified...

μια ερωτησουλα...15W ενισχυτης μπασου σε δωματιο θα ακουγεται καθολου ???για practise δλδ ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου