Προς το περιεχόμενο

Art on my analog synth


neeq

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εδωσα το αναλογικό μου synth Jen Synthetone SX1000 σε μια νεαρά ανερχόμενη ζωγράφο να το διακοσμήσει κατά βουληση, και μπορώ να πω ότι το αποτέλεσμα με δικαίωσε. Ορίστε μερικές φώτο

 

042.jpg

 

048.jpg

 

047.jpg

 

043.jpg

 

Τι λέτε?

(Οι πιο παράξενοι βέβαια θα ρωτήσουν τι χρειάζεται 32 καναλια κονσολα σε home studio)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η φιλη σοu κανει καταπληκτικη δουλεια,αλλα τα αναλογικα μου ουτε στον πικασο δεν θα τα εδινα.Το μονο πραγμα που θα ηθελα να εχουν πανω ειναι η υπογραφη του εκαστοτε δημιουργου!!!Σορρυ αλλα ξερεις τωρα,analog junkie!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ψαρώνουν όλοι στα live.

Τι τα θέλεις 32 κανάλια σε home studio?

 

Αν σου πω ότι ήσουν από αυτούς που περίμενα να το ρωτήσουν? :D

Τα 32 κανάλια συμβολίζουν την χωρίς περιορισμους βούληση μου να αποκτώ όλο και περισσότερα μηχανήματα. :P

 

Βασικά μόλις έφτιαξα το home studio. Πριν είχα ένα προβαδικο' date=' που ήταν και ηχογραφάδικο( 8O ) και μου έμεινε η κονσόλα προς το παρόν. Ως μίκτης για τα πλήκτρα αλλά πιο πολύ ως προενίσχυση. Δε θα μείνει για πολύ εκεί

 

 

Η φιλη σοu κανει καταπληκτικη δουλεια,αλλα τα αναλογικα μου ουτε στον πικασο δεν θα τα εδινα.Το μονο πραγμα που θα ηθελα να εχουν πανω ειναι η υπογραφη του εκαστοτε δημιουργου!!!Σορρυ αλλα ξερεις τωρα,analog junkie!!!

 

Σε καταλαβαίνω. Και γω ήμουν διστακτικός στην αρχή, αλλά το αποτέλεσμα με άφησε απολύτως ικανοποιημένο :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε' date=' να παιξεις και στους Πυξ Λαξ τωρα !![/quote']

 

Εσένα δε σ' επιασα. 8)

 

Ξέρεις, στα μέρη μας αυτό είναι προσβολή.....Οπότε, αν θες να πεις κάτι, πες το ξεκάθαρα 8) :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπα μεγαλε ηρεμησε. Μην τρελενεσαι.

Μια πλακα εκανα επειδη εχω δει οτι οι Πυξ Λαξ βαζουν στα synth τους διαφορα σχεδια και τετοια στα live.

 

Μια χαρα ειναι το Synth σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου