Προς το περιεχόμενο

Τα καινούργια Tascam


Προτεινόμενες αναρτήσεις

????????????????χρωματίζουν τα focal?σας πληροφορώ είναι τα πιο καταλληλα για μονιτορ απο αυτά που αναφέρατε.μπορεί να σας φένεται έτσι λόγω της εμφανισής τους οτι και καλα ειναι για καλή ακρόαση.ειδικα΄τα 8ρια είναι απίστευτα.

 

+1

 

και τα Prodipe ειναι καλα  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 152
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

εχω δουλεψει και στα A7 και στα genelec 8040.και τα δύο είναι καταπληκτικά ηχεία.τα genelec κατα την γνώμη μου σαφώς υπερέχουν και είναι πιο ισοροπημένα και αληθινά αλλα έχουν διπλάσια τιμή σε σχέση με τα A7,που και σε αυτά σε μια μείξη φτάνεις στο επιθυμητό.για μεχρι 1000 ευρώ τα προτείνω ανεπιφύλακτα.για λίγο πιο πάνω Mackie τα 8άρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα φοκάλ δεν μπορώ να πω ότι με ενθουσίασαν τόσο όσο τα ανταμ και τα 8ιντσα μακι. Τες πα το θέμα είναι ότι παίζω μεταξύ adam, mackie και dynaudio, οπότε θα δω τι θα παίξει μέσα σε αυτόν τον μήνα! Είπαμε ως το χιλιάρικο, από κει και πάνω δεν μου κάνει, καθώς η υπόλοιπη αλυσίδα του ήχου ,ου δεν είναι αντάξιά τους και δεν πρόκειται να αναβαθμιστεί σύντομα, οπότε...

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....μου αρεσει οτι ολοι λεν την αποψη τους  για το Α ,Β  ,Γ ηχειο , αλλα κανεις δεν λεει  τους υπολοιπους κρικους της αλυσιδας  ....

Με τι τα ακουσε (με το MP3 του πχ ??)  , σε τι χωρο τα ακουσε (σε καποιο εκθετηριο 300τμ ?)  ,  με τι  interconnect  ? (μηπως με τα καταπληκτικα ''κουκουρουκου'' που κυκλοφορουν παντου των 5€ ?)

και κυριως  το προγραμμα που ακουσε μεσα απο αυτα  ηταν γνωστο ?  το ειχε ξανακουσει και σε δικο του χωρο με δικα του μηχανηματα ?

Καταλαβατε τι λεω , ετσι .......

 

...γηρασκω αει διδασκομενος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όσοι φέρουν ειδικά πολλαπλές γνώμες πιστεύω οτι τα έχουν τεστάρει στον ίδιο χώρο αλλιώς το αποτέλεσμα είναι άστοχο τελείως,και πόσο μάλλον σε σωστό χώρο.αν πάω μια formula 1 για τεστ στο χώμα θα σ πώ οτι ήταν ότι χειρότερο έχω οδηγήσει.

www.beatonboard.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο ίδιο μαγαζί ήταν και με καλές κάρτες και με τα γνωστά προγράμματα να τρέχουν και ήταν και δίπλα δίπλα στον ίδιο πάγκο. Οπότε πιστεύω ότι κάτι διέκρινα....

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όσοι φέρουν ειδικά πολλαπλές γνώμες πιστεύω οτι τα έχουν τεστάρει στον ίδιο χώρο αλλιώς το αποτέλεσμα είναι άστοχο τελείως,και πόσο μάλλον σε σωστό χώρο.αν πάω μια formula 1 για τεστ στο χώμα θα σ πώ οτι ήταν ότι χειρότερο έχω οδηγήσει.

 

+11111

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

επειδη βαρεθηκα να περιμενς τα καινουρια tascam, και εκτος των αλλων, αν περιμενω κ αλλο τα λεφτα π εχω για τα monitors θα φαγωθουν σε σουβλακια και ξυδια ψαχνω εναλλακτικη λυση:

ο ηχοληπτης στον οποιο ηχογραφουμε μου προτεινε τα

EVENT ALP 5

http://www.thomann.de/gr/event_alp_5.htm

τα εχετε ακουσει, εχετε γνωμη για αυτα?

εχετε να προτεινετε κατι αλλο γυρω στα 200-250 €?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου