Προς το περιεχόμενο

Τα καινούργια Tascam


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδιά δεν γίνετε αυτό το πράγμα δηλαδή ή είσαι μοναδικός ή κάτι λάθος κάνεις εσύ

εγώ δεν έχω πάρει ποτέ κάτι και να μου βγάλει πρόβλημα και όσοι το έχουν πάθει δεν

τους το αντικατέστησαν με χαλασμένο και πίστεψε με παίρνω πολύ εξοπλισμό και τα

άτομα που ξέρω επίσης

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 152
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Καλημερα,

εμενα μια χαρα ειναι. Ρε φιλε, μηπως εννοεις οτι οταν τα κλεινεις αργει να σβησει το φωτακι? (που σβηνει αργα?). Αυτο ναι, αλλα τα ηχεια σβηνουν κατευθειαν και ΜΑΖΙ

 

και το eq που εχουν ρυθμισε το μονο σε συναρτηση με τον χωρο σου και όχι έτσι στην τύχη.

 

Πως δηλαδη?

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πχ αν ειναι κολλημένα σχεδόν στον τοίχο χωρίς χώρο να αναπνεύσουν ΜΗΝ δώσεις μπάσα αλλα αφαίρεσε τις κατάλληλες συχνότητες.. Αυτο εννοώ σχετικά με το eq τους, ειναι για να προσαρμόζονται σε κάθε χώρο και ανάλογα με την θέση τους...

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι παιδια.Βρισκονται σε πολλη καλη αποσταση και τα φωτακια κλεινουν αργα το ξερω αλλα στο ενα εκλεινε μετα απο 30 δευτερολεπτα.Τα ελεγξε και το παιδι απο οπου τα πηρα.

Οσο για το δευτερο ζευγαρι στο ενα μονιτορ οντως το τουιτερ ''τριζει''.

Ειμαι γκαντεμης τι να κανω.Και βεβαια θα μου τα αλλαξουν.

όποιος μπορεί κάνει, όποιος δεν μπορεί κρίνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι παιδια.Βρισκονται σε πολλη καλη αποσταση και τα φωτακια κλεινουν αργα το ξερω αλλα στο ενα εκλεινε μετα απο 30 δευτερολεπτα.Τα ελεγξε και το παιδι απο οπου τα πηρα.

Οσο για το δευτερο ζευγαρι στο ενα μονιτορ οντως το τουιτερ ''τριζει''.

Ειμαι γκαντεμης τι να κανω.Και βεβαια θα μου τα αλλαξουν.

 

Φιλε μου κι εμενα το ενα κιτρινο φωτακι κλεινει πιο μετα απο το αλλο, αλλα δεν μπορω να δεχτω οτι ειναι προβληματικα τα ηχεια απο αυτο μιας και παιζουν τζαμι και ΗΧΗΤΙΚΑ κλεινουν και τα δυο ΜΑΖΙ. Με φωτακια θα σχολουμαστε?

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου κι εμενα το ενα κιτρινο φωτακι κλεινει πιο μετα απο το αλλο, αλλα δεν μπορω να δεχτω οτι ειναι προβληματικα τα ηχεια απο αυτο μιας και παιζουν τζαμι και ΗΧΗΤΙΚΑ κλεινουν και τα δυο ΜΑΖΙ. Με φωτακια θα σχολουμαστε?

 

Το εχω αλλαξει αυτο το ζευγαρι οποτε δεν εχει νοημα να μιλαμε γι αυτο και ναι εφοσον αγοραζω κατι θελω να λειτουργει τζαμι παντου, πες με περιεργο αλλα εχω αυτο το κολλημα.

Αλλα στο καινουργιο ζευγαρι τριζει το ενα τουιτερ.

όποιος μπορεί κάνει, όποιος δεν μπορεί κρίνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που εχεις τωρα οντως εχει προβλημα αλλα το αλλο με τα φωτακια δεν πρεπει να ειχε.Απλα αργουσε να αποφορτιστει.Παιζει να μην βρεις κανενα ζευγαρι να κλεινει ακριβως.

 

Αληθεια εχουν ενισχυτη κ τα δυο ξεχωριστο ή το ενα κ συνδεονται μεταξυ τους?Αν ισχυει το πρωτο δυσκολο να κατσουν ακριβως τα λαμπακια με το δευτερο πρεπει να κατσουν.

 

Το τριτο ζευγος που θα παρεις αν εχει "προβλημα " με φωτακια μην το αλλαζεις κρατα το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι τριγγα, το καθενα εχει δικο του ενισχυτη. Γι αυτο ειπα οτι δεν ειναι "προβλημα". Παντως τωρα τα βαλα και στις βασουλες τους και τα εχω στο υψος που πρεπει και μαμανε κανονικα (εχω και το ψιλομαπα σαμπακι απο κατω για παραμυθια). Ολα καλα

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τουιτερ μαλλον τριζει επειδη κλεινουν τα 2 φωτακια μαζι  ;D

 

;D ;D ;D ;D ;D ;D

δεν ηξερα οτι ειναι κατι ασημαντο να μην κλεινουν μαζι τα ηχεια.

Ενταξει το μονο που με ενδιαφερει ειναι να παιζουν σωστα.

όποιος μπορεί κάνει, όποιος δεν μπορεί κρίνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου