Προς το περιεχόμενο

Τα καινούργια Tascam


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για ενημερωση σας σε σχεση με την πολιτικη που ακολουθει ο Θωμας στο θεμα

της διαθεσιμοτητας , οπως μου την εξηγησε ο Αγγελοπουλος , σε δικια μου

περιπτωση.

Βγαινει λοιπον μια ημερομηνια -χ- , εαν τα τεμαχια προπωληθουν (με αυστηρη σειρα προταιρεοτητας) τοτε η ημερομηνια αλλαζει σε -ψ- που ειναι η επομενη

παραλαβη  κλπ.

Πολυ απλα αν καποιος εχει αποφασισει οτι θα τα παρει ετσι και αλλιως , μην περιμενει να ειναι in stock για να τα παραγγειλει ,γιατι ισως αργησει πολυ

 

...γηρασκω αει διδασκομενος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 152
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Α δλδ να περιμένω ακόμη ποιος θα κερδίσει. Η ελίνα που λέει (και μου έδειξαν) ότι η τασκαμ θα τα στείλει σε όλους τους αντιπροσώπους-εμπόρους τέλη φλεβάρη-αρχές μάρτη, ή ο θωμάς;

 

Κοντός ψαλμός αλληλούια

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα!

Έχω τα Tascam VL-X5, παίδες παραπάνω από χρόνο.

Ειλικρινά, χαίρομαι αφάνταστα που διαβάζω πως το συγκεκριμένο μοντέλο είναι περιζήτητο σε αρκετά μέλη του "Θορύβου.γρ". Κι αυτό γιατί, ακόμα δεν μπορώ να τα "γευθώ" και να ευχαριστηθώ τον ήχο τους :'( :'( :'( (κατάθεση ψυχής...)

 

Δυστυχώς για μένα τα hot και cold spots στον χώρο που ηχογραφώ και μιξάρω είναι υπαρκτά... (το δωμάτιο είναι κανονικός κύβος- με όλες τις επιφάνειες ίδιες σε μέγεθος...)

Είχα φτάσει σε σημείο να θέλω να τα δώσω (και όχι γιατί η τσέπη μου μπορεί να σηκώσει καινούργια και Genelec)

Οι απόψεις σας στο forum ήταν που με έκαναν να ψάξω καλύτερα από πού ξεκινάει το πρόβλημα και να καταλήξω στην έννοια πια -acoustic treatment- και την τελευταία στιγμή να μην τα διώξω (σε άλλους χώρους του σπιτιού ήταν έκπληξη!!)

 

Πια, δεν γλυτώνω το Roomkit της Auralex στα 575ευρώ...

Ίσως άσχετο με το θέμα, αλλά αν και αργά:

Thanx!!!

 

Your Ear Rulez!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Τελικώς απότι φαίνεται την έκανε την απατεωνιά του ο Θωμάς! Τα vla5 και vla4 τα έβαλε on request από διαθέσιμα εντόε 2-5 ημερών που τα είχε και τα vla8 τα άφησε ως είχαν χωρίς να περπατάν οι παραγγελίες.

 

Τελικά (όπως ήταν λογικό), μάλλον δίκιο έχει ο Έλληνας αντιπρόσωπος, που μου έδειξε και το έγγραφο της Τασκαμ που έκανε λόγο για αρχές προς μέσα Μάρτη!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mόνο αυτοί είναι? Στο sweetwater εδώ και 10 μέρες λένε για ένα μηχάνημα ότι έχουν confirm ότι τους το έστειλε η εταιρεία και σε 1-2 μέρες θα έιναι εκεί όπου και θα σταλεί αμέσως. Το άλλο με τον Τοτό το ξέρετε?  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες είναι απλό. Όταν η κατασκευάστρια εταιρία λέει κάτι, δεν νομίζω να ψεύδεται και να είναι σωστός ο κάθε έμπορος, που στην τελική μπορεί να φέρει ότι δικαιολογία θέλει.

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Περίμενε λέμε! Μέχρι τα μέσα Μάρτη έχουμε 1 βδομαδούλα ακόμη. Έπειτα μπορείς να τα ακούσεις με την ηρεμία σου και από τον εδώ αντιπρόσωπο

 

Πλέον ο Θωμάς αναβαθμίστηκε και τα έβαλε on request! http://www.thomann.de/gr/search_dir.html?sw=tascam+vla&x=0&y=0&gk=&bn=

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου