Προς το περιεχόμενο

Καλώς ορίσατε στο νέο Noiz.gr


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

Εγώ δεν έχω καταλάβει στο Προφίλ, σε τι εξυπηρετεί η λίστα φίλων...

 

Είναι κάτι σαν Address book για να στέλνεις πιο γρήγορα στις επαφές που έχεις ήδη αποθηκεύσει;

Ο καθένας μπορεί να ορίσει τους κολλητούς του μέσα στο προφίλ, οπότε ενημερώνεται πότε είναι και οι άλλοι online κλπ.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 296
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Administrator

Παρατήρησα ότι στη μετατροπή της βάσης δεν διατηρήθηκαν οι "βαθμοί" όλων των μελών.

Κάποιοι πιθανά να υποβαθμήστηκαν, αλλά θα το διορθώσουμε. Ζητώ την επιοίκεια σας.  :-[

Μόλις διορθωθούν τα χρηστικά προβλήματα προχωράμε στα ranks.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρατήρησα ότι στη μετατροπή της βάσης δεν διατηρήθηκαν οι "βαθμοί" όλων των μελών.

Κάποιοι πιθανά να υποβαθμήστηκαν, αλλά θα το διορθώσουμε. Ζητώ την επιοίκεια σας.  :-[

Μόλις διορθωθούν τα χρηστικά προβλήματα προχωράμε στα ranks.

 

Επίσης δεν διατηρήθηκαν οι ημερομηνίες εγγραφής...

 

Όχι τίποτα άλλο, απλά να φανεί ποιοί είναι οι ..."λέουρες" εδώ μέσα... (3792783 και σήμερα στραβάδιαααααααα  ;D)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εξαιρέσω το ότι μου χάθηκε το αβαταρ, στα υπόλοιπα φαίνεται ότι έγινε μια πολύ καλή δουλειά και τα νέα χαρακτηριστικά φαίνονται ενδιαφέρονται. Εύγε μπος!  ;)

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εξαιρέσω το ότι μου χάθηκε το αβαταρ, στα υπόλοιπα φαίνεται ότι έγινε μια πολύ καλή δουλειά και τα νέα χαρακτηριστικά φαίνονται ενδιαφέρονται. Εύγε μπος!  ;)

 

πανε στο προφιλ σου και θα το βρεις το αβαταρ!!στις ρυθμισεις προφιλ εκει που γραφει gallery!!ψαξε και θα το βρεις μεσα στα πολλα αβαταρια!!

Φέντερ σε Λέο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το ψάξω περισσότερο για να το μάθω το νέο σαιτ.....

 

 

Εκ πρώτης όψεως βλέπω πως έγινε πολύ καλή δουλειά.

 

ε δεν αντέχω θα το πω: τα προηγούμενα smilies ήταν πολύ πιο...εκφραστικά και άμεσα πιστεύω....Κατά τ' άλλα δεν έχω παρατηρήσει κάτι άλλο που να μου "χτύπησε" άσχημα.....

 

Το είπα και στο noiz box (btw πολύ έξυπνη επιλογή ;)):πολλά μπράβο σε όσους προσπάθησαν για το τελικό αποτέλεσμα....

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Το Προφίλ του καθενός, έχει πολύ δουλειά.

Ασχοληθείτε λίγο με αυτό. Η ηλικία είναι καλό να υπάρχει, αλλά και όλα τα δεδομένα που μπορεί να βοηθήσουν κάποιον στο να καταλάβει με ποιόν συζητά. Επίσης μπορείτε να στήσετε το τι βλέπετε και πως ενημερώνεστε (customized  :D ) και πολλά άλλα.

 

'Οποιος έχει το χρόνο ας ρίξει μια ματιά στη Βοήθεια.

Απάντά στα περισσότερα ερωτήματα γύρω από τις διαδικασίες και δυνατότητες του forum.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'Εκανα μια βλακεία και έβαλα στο ημερολόγιο (btw επίσης πολύ καλή επιλογη να βάλετε ημερολόγιο) τους W.A.S.P. 17-18 Οκτωβρίου ενώ είναι 27-28.....Πώς το αλλάζω;

 

υγ:Όσο αρχίζω να το μαθαίνω τόσο πιο γ@μ@το μου φαίνεται το νέο σαιτ! :) :D

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου