Προς το περιεχόμενο

Καλώς ορίσατε στο νέο Noiz.gr


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μεγειές κι από εμένα!!!

 

Προσωπικά μου είναι πολύ δύσκολο να το συνηθίσω μετά από 4,5 χρόνια! Αλλά που θα μου πάει, όλα θέμα συνήθειας είναι ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 296
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Συγχαρητήρια, και πολλά ευχαριστώ στους συντελεστές αυτής της επαναστατικής, άμα τε και θεαματικής αλλάγής!!!

 

+1 (Επιτέλους) για τις υπογραφές, και τους τίτλους των σελίδων!!!

 

 

Είμαι πολύ ψώνιο, που θέλω να φαίνεται ότι είμαι μέλος του φόρουμ από το 2003; 

Empty Rooms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκα κι άλλα 2 "bugs":

 

1) Τα links μέσα στο κείμενο (όπως πχ αυτό δεν έχουν κάτι εμφανές για να δείνει ότι είναι links (πχ άλλο χρώμα, underline κλπ). Γίνονται εμφανή μόνο όταν τα έχει επισκευθεί κανείς, μιας και γίνονται πορτοκαλί

 

2) Κάποιες φορές (όχι πάντα, και αυτό με παραξένεψε) όταν μου έρχεται ειδοποίησε ότι κάποιος απάντησε σε μια ενότητα που παρακολουθώ, όταν πατήσω το link για να μεταφερθώ αυτόματα στο συγκεκριμένο μήνυμα (το οποίο μπορεί να βρίσκεται και στην 3η σελίδα του thread), o browser μου ανοίγει το πρώτο post αυτού του thread...

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η αναζητηση τα σπαει!!! cool!!!

 

τα τελευταια ποστς ειναι πολυ καλο που διατηρηθηκαν , θα προτιμουσα να ειναι περισσοτερα και να ειναι στην κορυφη της σελιδας του forum περιπου οπως παλια δηλαδη. αντι να σκρολαρω προς τα κατω για να τα δω αφου δω ολες τις κατηγοριες του φορουμ να γινεται το αναποδο.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το site είναι εξαιρετικά εύχρηστο και φρέσκο. Λυπάμαι που διαβάζω διάφορα σχόλια περί δυχρηστίας ή φανφάρας, και επίσης αντιλαμβάνομαι όλο και περισσότερο, ότι στο καλάθι δε χωράμε, στο κοφίνι περισσεύουμε. Ο δρόμος του Internet είναι εξελικτικός και δεν είναι δυνατόν ένα site με τόσα πολλά μέλη να μένει "ανοργάνωτο" τόσο πολύ καιρό.

Τώρα αν υπάρχουν smileys ή τετράχρωμες παπαρούνες, είναι κάτι που προσωπικά δε με απασχολεί, αν θέλω να παίξω μπαίνω σε παιδική χαρά. Μπράβο στους μάγκες που το αποφάσισαν και το σχεδίασαν, έκαναν πολύ καλή δουλειά, το site είναι εύχρηστο, γρήγορο και σταθερό.

Υπάρχουν πάρα πολλά καινούρια πράγματα, για να τα μάθει κανείς, απλά RTFM, όπως σε όλα τα καινούρια πράγματα. Ψάχνοντας έρχεται λοιπόν η λύση στο κάθε πράγμα. Εξαιρετικό το "Εμφάνιση μη αναγνωσμένων μηνυμάτων..." και η ευελιξία τόσο στο προφίλ όσο και στην εμφάνιση της πρώτης σελίδας.

Τώρα ψιλοbugs εννοείται ότι θα υπάρχουν αλλά φτιάχνονται όλα πολύ εύκολα και είναι μικρής σημασίας.

ΤΟ όριο των 25 χαρακτήρων για την υπογραφή είναι καλό νομίζω, γιατί άμα δινόταν η ευκαιρία να είναι απεριόριστο, το κάθε ποστ θα ήταν γύφτικο πανηγύρι (όπως σε διάφορα άλλα fora) με χαζοφωτογραφίες, ερωτοτράγουδα και "μολάκι μου θ αγαπώ, το μολάκι θου".

Και πάλι μπράβο σε όσους ενεπλάκησαν στη δημιουργία του site

 

Dreamers come and go, but a dream's forever

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και συμφωνώ σε όλα όσα είπες, σε αυτό διαφωνώ:

ΤΟ όριο των 25 χαρακτήρων για την υπογραφή είναι καλό νομίζω, γιατί άμα δινόταν η ευκαιρία να είναι απεριόριστο, το κάθε ποστ θα ήταν γύφτικο πανηγύρι (όπως σε διάφορα άλλα fora) με χαζοφωτογραφίες, ερωτοτράγουδα και "μολάκι μου θ αγαπώ, το μολάκι θου".

 

Μετά από αρκετό RTFM είδα, ότι αν θες μπορείς στις ρυθμίσεις σου να επιλέξεις να μην εμφανίζονται οι υπογραφές των άλλων κάτω από τα posts.

Οπότε όποιος θέλει να γράψει μεγάλη υπογραφή (πχ το motto του) ας το κάνει και δεν θα ενοχλεί και κανέναν που δε θέλει να το βλέπει ;)

 

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστός ο elavd, αλλά και πάλι, αν έμπαινε ένας guest μέσα στο forum, ο οποίος βέβαια δεν θα είχε τη δυνατότητα να ψάξει ή να διαμορφώσει το προφίλ του, φαντάζεσαι τί θα έβλεπε  ;D

Dreamers come and go, but a dream's forever

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου