Προς το περιεχόμενο

Περί κάρμα (-τος; )


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στην σελίδα 59 το θέμα θα κλειδωθεί. Οχι γι αυτά που γράφτηκαν ή θα ακολουθήσουν, αλλά γιατί το μέγεθος του τόπικ είναι πλέον αυτό μιας νουβέλας αλλά με επαναλαμβανόμενους διαλόγους που πέρα από ανιαρό, γίνεται φοβερά δύσχρηστο στην πλοήγηση του.

 

πάμε..........γερά......για την 59.........

 

 

τίποτα ποιο σοβαρό δεν μπορούσες να σκεφτείς :P (δεν το γλυτώνω τώρα το - )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 575
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

υπάρχει προειδοποίηση πριν αποδοθεί αρνητικό κάρμα και λαμβάνεται υπόψη και η γνώμη των υπολοίπων πριν γίνει κάτι τέτοιο

 

Σοβαρα ? ? ?

Ολως τυχαιως, και χωρις προειδοποιηση μου μειωθηκε 2 φορες μετα απο διαφωνια με συγκεκριμενο και τον ιδιο modulator...

Εαν σε ενδιαφερει να σου δωσω τα links για τα δυο συγκεκριμενα threads και πες μου αν βρεις κατι υβριστικο η προκλητικο στα λεγομενα μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλειδώστε το. Εχουν ειπωθεί όλα περι καρματος και οντως απλα επαναλμβανονται. Σωστο, λαθος, αδικο, πρέπων, οτι και να ναι εχει ειπωθει χιλιες φορες. Κλειδώστε το. ΕΠίσης καλό θα ειναι οτιδηποτε τοπικ περι καρματος να διαγράφεται και να μεινει το θεμα με τα κάρμα μονο σε pm επίπεδο με τους αρμόδιους (φυσικα ανουσιο ειναι κι αυτο αλλά ποιο ανούσιο ειναι να εχουμε 30 τοπικ για καρμα και ασχετα πραγματα).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου