Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφίες των πλήκτρων μας!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  Φανταζεσαι  τα Nord's ετσι ντυμενα  με αυτοκολητα φιλε  Korgious??  :o  :P  ;D  χ-αχ-α-χ-αχ!! αποβολη,κοκκινη καρτα με την μια!!!! :PPP

we speak alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 699
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Guru

  Φανταζεσαι  τα Nord's ετσι ντυμενα  με αυτοκολητα φιλε  Korgious??  :o  :P  ;D  χ-αχ-α-χ-αχ!! αποβολη,κοκκινη καρτα με την μια!!!! :PPP

Πωωωωω, τι του είπες τώρα  ;D ;D ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωωωωω, τι του είπες τώρα  ;D ;D ;D

Με αντιλαμβάνεστε! Δεν θέλω καν να το φανταστώ. Κοκκινιά και Άγιος Ο ΘΕΌς!

Ταγμένος...συγχωράτε με. ;D

 

 

off topic: έχω ζητήσει από το αφεντικό να με μετονομάσει σε Nordius.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sinoninos πόσο κόστισε αυτό το βάψιμο του Μ3 και πού απευθύνθηκες για να το βάψεις, παρακαλώ πολύ ?  ???

Για το κόστος θα σου απαντήσει. Αλλά δεν πιστεύω ότι είναι βαμμένο το όργανο αλλά η αυτοκόλλητη ταινία.Έρχεται και φθηνότερα και αν δεν του αρέσει και το βαρεθεί την βγάζει.

Τριπλάσιο κόστος έχει το να βγάλεις τα πλαίσια και να τα βάψεις σε ανάλογα μηχανήματα διαφορετικά από εκτυπωτές ευρέου φάσματος (βλέπε εταιρίες με cnc και μεταξοτυπίες).

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το κόστος θα σου απαντήσει. Αλλά δεν πιστεύω ότι είναι βαμμένο το όργανο αλλά η αυτοκόλλητη ταινία.Έρχεται και φθηνότερα και αν δεν του αρέσει και το βαρεθεί την βγάζει.

Τριπλάσιο κόστος έχει το να βγάλεις τα πλαίσια και να τα βάψεις σε ανάλογα μηχανήματα διαφορετικά από εκτυπωτές ευρέου φάσματος (βλέπε εταιρίες με cnc και μεταξοτυπίες).

Γνωστης ο Κωστας βλεπω .Ωραιος .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωστης ο Κωστας βλεπω .Ωραιος .

O Marathon γνωρίζει πολλά περισσότερα. Μάλλον απουσιάζει. ΄Εχουμε ξεφύγει από το θέμα εδώ και πολλές σελίδες.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον για να λυθουν οι αποριες ...........το m3 ειναι ντυμενο με αυτοκολλητο  το οποιο ξεκολαει κανονικα ευκολα και χωρις να αφηνει ιχνοσ κολλας επανω στο μηχανημα....

 

τωρα να απαντησω στις γυφτιεςςςςς που λενε μερικοι φιλοι εδω μεσα....

το m3 οσοι ειναι κατοχοι θα το ξερουν οτι το υλικο του ειναι ενα ματ αλουμινιο το οποιο με την παραμικρη σκονη που εχεις στο δαχτυλο σου αφηνει αποτυπωμαααα τρελοοο και αυτος ειναι ο πρωτος λογος που εβαλα το αυτοκολητο....ο δευτεροσ ειναι οτι ειχα το module  πρωτο χερι και το πληκτρο το ειχα παρει ξεχωριστα φουλ απο μπουζουκια τσιγαρο και ολιγον κακοποιηση...

ουτε εμενα μου αρεσουν οι γυφτιες και τα βαμενα οργανα

οπωσ και αλλα οργανα που εχω  η  ειχα τα οποια δεν εχουν πειραχτει καθολου

 

το κοστος του αυτοκολλητου ηταν γυρω στα 55 euro με μια δυσκολια στην τοποθετηση...οσοι πιστοι θελουν για m3 ας με ρωτησουν...

 

http://styleflip.com/

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...τωρα να απαντησω στις γυφτιεςςςςς που λενε μερικοι φιλοι εδω μεσα....

To "γυφτιες" ηταν για τα αμαξι της φωτο που ποσταρα, το ειπα απ'την αρχη οτι "μου αρεσει το M3 οπως φαινεται στην φωτο".

 

Με αντιλαμβάνεστε! Δεν θέλω καν να το φανταστώ. Κοκκινιά και Άγιος Ο ΘΕΌς!

Ταγμένος...συγχωράτε με. ;D

Δεν μου αρεσουν ομως τα Nords που ειναι κοκκινα. Γι αυτο σκεφτηκα να προτεινω μερικες αλλαγες στους φιλους μας τους Σουηδους γιατι νομιζω οτι το εχουν παρακανει με το συγκεκριμενο χρωμα >:(

 

485256a506f4fa730116dfc1dd65d047.png

9443e7c2ac9d8833866e24fcb5e2f1c1.png

a77fff48ef1ec4c9d59837d9f257ac35.png

 

Και μερικα πιο extreme σχεδια ;D

b7840a52ebac5991f845d975e45cf51a.png

5557bb142e753303d777fc1cb031458d.png

7f0e1a3405c2503238d7ba1f90a9875c.png

4b473a289b7479d4aa699c865229d523.png

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι κι άσχημα. Αν μπορούσες να παραγγείλεις χρώμα πλαισίου, θα ήταν κάτι το νέο για την αγορα των πλήκτρων.Και όχι μόνο για την Nord αλλά για κάθε εταιρία και για κάθε γούστο.

 

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου