Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφίες των πλήκτρων μας!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι καλα ειναι εσυ εσπασες ρεκορ ,εγω το πηρα 200 κ το θεωρησα no brainer sale για την (τελεια)κατασταση που ειναι.Το σιγουρο ειναι οτι αν ξοδεψεις τα λιγα λεφτα που χρειαζονται για να το κανεις στην κυριολεξια καινουριο,παλι best deal θα ειναι

 

Υπολογίζω κανά 20αρι ευρώ μάξιμουμ για τα κουμπιά εκτός και αν χρειαστεί να αλλάξω και το fader άντε κανά 10 ακόμα, τις αλλαγές θα τις κάνω εγώ οπότε... 8)

 

@Αχταρμας, προσοχη τη μεση σου, ζυγιζει 17 κιλα. ;D

 

Δεν μασάμε, δώστε βάρος στα όργανα λέμε, όχι άλλο πλαστικούρα, φέρτε πίσω το FS keybed, εεεεεεεεε Yamahaaaaa ακούυυυυυυυυς; ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 699
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ριξε ενα ματι Σταθη στο παραπανω λινκ, εχει διαφορα προγραμματα μεσα για το SY77, και ηχους. Δεν τους εχω δοκιμασει ακομα. Κοιτα και το SY Manager εκει.

 

Υeap το τσεκαρα, απλα με προλαβες στο ποστ ,thanks. Το manager πρεπει να βολευει πολυ, δυστυχως δν εχω αφιερωσει μεχρι στιγμης το χρονο που αρμοζει στο συνθ...

 

φέρτε πίσω το FS keybed, εεεεεεεεε Yamahaaaaa ακούυυυυυυυυς; ;D

 

Ναι @ρχδι@, εβγαλε το fsx οτι και καλα προστατευει το περιβαλλον με το να μη βγαζει πλεον πληκτρα με προσθηκη μολυβδου...μακαρι να εβγαζε το Fs παλι αλλα δν το βλεπω...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολυβδος στα πληκτρα μας? shame.gif

Δευτερα πρωι πρωι το παω για ανακυκλωση. Δεμ μπορουμε κυριοι να παιζουμε πληκτρα εις βαρος του περιβαλλοντος και των γυρω μας. eeee.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....του Αγίου Βαλεντίνου σήμερα..και είπα να κάνω μια ανακατανομή στα μωρά μου στο σπιτικό στούντιο.

 

DSC_0039.jpg

 

DSC_0044.jpg

 

DSC_0047.jpg

 

DSC_0048.jpg

 

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

..Σάββατο με καφέ Nes και κάψιμο εγκεφαλικών κυττάρων με ταυτόχρονη ηχητική απόλαυση..

 

DSCN0141.jpg

 

DSCN0142.jpg

 

DSCN0143.jpg

 

DSCN0144.jpg

 

DSCN0145.jpg

 

DSCN0146.jpg

 

DSCN0147.jpg

 

DSCN0148.jpg

 

DSCN0149.jpg

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πολυεργαλείο. Τεράστιες δυνατότητες και ως stand alone και ως midi χρήση. Και σε live αλλά και σε studio παραγωγή.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Σύντομα θα ανεβάσω φωτό από το Sonic Studio..μιας και πλέον είναι επίσημο.

Επίσημο website εντός ολίγων ημερών.

Ετοιμάζεται το keyboards' room με ,K2600R/pram/full expandable,omnisphere,Creamware Pulsar 4x4 dsp,Moog Voyager xl,Roland Jupiter 80 ...και από προχτές ένα Nord Modular G2X.

Εδώ και μερικούς μήνες ως master keyboard έχουμε ένα πανέμορφο Peavey DPM 488 master keyboard.

 

sdfsdf.thumb.jpg.194f5cdd1b836fb5860c27bc34f180e0.jpg

sdsdg.thumb.jpg.8014d9aa03b3f58473bfc56844d35257.jpg

DPM488.png.4978260af5f83539646d07bbf7ed4d01.png

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Το thread είναι άχρηστο σχεδόν καθως οι περισσότερες εικόνες έχουν ανέβει σε άλλα σάιτ, που εν τω μεταξύ έχουν σβήσει τις φωτογραφίες με αποτέλεσμα να μη φαίνονται κι εδώ. Απο τις 64 σελίδες ζήτημα να ισχύουν οι μισές. Χρειάζεται καθάρισμα ή σβήσιμο.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου