Προς το περιεχόμενο

Στέφανος Κορκολής chords


pliktras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μήπως μπορεί κάποιος να μου πει τις συγχορδίες για το τραγούδι  " χωρίς εσένα " του Στέφανου Κορκολή?

Έχω ψάξει αλλα τίποτα.Επίσης εχω προσπαθήσει να τις βγάλω μόνος αλλα πάλι τίποτα.

 

Αν μπορεί κάποιος ας μου τις γράψει απλά

πχ

dm gm a dmaj7 (λέμε τώρα) κτλ...

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν την παλέψεις, πήγαινε σε κάποιον Νάκα, ζήτα αυτό το βιβλίο http://nireas.nakas.gr/ecomnakas/nakas2006/Default.asp?Static=75&Product=3204

και δες στα μουλωχτά την ακολουθία....!!!

The lunatic is on the grass..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες αργότερα...

Α αυτό είναι παλιό topic αλλά μόλις τώρα είδα το μήνυμα που έστειλε dimicupo.

 

Από το live που είδα στο youtube με το κομμάτι πάντως πρέπει να βγαίνει κάπως έτσι

 

do- lab+ sib+ sol-(7)

do- lab+ sib+ mib+ sol+

 

Δεν το ήξερα το κόμματι μέχρι πριν από ένα τέταρτο αλλά αν είναι έτσι τα ακόρντα θα χαιρόμουν να μάθω. Ελπίζω εντομεταξύ να το έχεις βρει κάπου.

 

:)

www.travelforum.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OXIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου