Προς το περιεχόμενο

Η ηλικία στο προφίλ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα πρότεινα να γίνει μια προσπάθεια να συμπληρωθεί η ηλικία στο προφίλ. Μερικές φορές είναι χρήσιμο για να δωθούν πιο σωστές συμβουλές.

 

Αλλωστε δεν υπάρχουν και πολλές γυναίκες και σίγουρα ακόμα λιγώτερες άνω των 40 ...  ;) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 29
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

συνφωνώ και επαυξάνω...κάποιες φορές είναι σημαντικό να φαίνεται η ηλικία, όσον αφορά τις απαντήσεις...

ααα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΡΕ ΑΓΓΕΛΗ κιόλας.... ;) ;)

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστο, επισης και οταν μας δινουν καποια συμβουλη, να ξερουμε απο ποση "πειρα" συνοδευεται. Οχι οτι παιζει και μεγαλο ρολο αλλα καμμια φορα ειναι χρησιμη στην κριση  ;)

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγώ προτιμώ να μου δίνει σωστές συμβουλές ένας 18άχρονος και να μην ξέρω πόσο χρονών είναι,ακριβώς για να μην χαθεί η υπόσταση των λεγομένων του στα μάτια μου. Αυτό το καλό έχει η ανωνυμία στα δημόσια forum. 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ με τον harvy, ότι είναι προτέρημα η ανωνυμία. Θα ήταν πολύ άσχημο για κάποιους να μην λαμβάνεται υπ' όψιν η γνώμη τους, μόνο και μόνο λόγω της ηλικίας τους... :(

 

Αφήστε με να λέω, μην με παίρνετε και πολύ στα σοβαρά, ένα πιτσιρίκι 16άχρονο είμαι... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδιά, προαιρετική είναι η ηλικία στο προφίλ. Όποιος θέλει τη συμπληρώνει ;)

Εγώ είμαι υπέρ του να φαίνεται πάντως καθώς επίσης προτείνω να προστεθεί ένα επιπλέον πεδίο στο οποίο θα αναγράφει ο καθένας από ποια χρονιά ασχολείται με το αντίστοιχο όργανο.

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Δηλαδή αν πω εγω κάτι με γράφεται ? ;D

  Αντίθετα. Σε προσέχουμε περισσότερο!  ;)

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου