Προς το περιεχόμενο

Behringer GM112 Vintager


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω ακούσει αυτή τη σειρά της Behringer και για να σου πω την αλήθεια παραλίγο να αγοράσω, γιατί με πολύ λίγα χρήματα βγάζεις αξιοπρεπέστατο ήχο (κομπλέ με εφφέ)... Νομίζω ότι είναι μια ολοκληρωμένη λύση.

Απο την άλλη όμως είμαι "πουλημένος" στην Tech21 (έχω ένα PSA-1 προενισχυτή) γιατί πλησιάζει τόσο πολύ αυτό που κάνει emulate που δεν βρίσκω διαφορά! Τον μικρό τον άκουσα αλλά για πολύ λίγο. Aλλα λεφτα όμως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

φιλε το score εχει ως εξης

 

τιμη : Τech 21 - Behringer = 2

ποιοτητα " " = 1

 

Εδω ειναι το θεμα : χωνεις περισσοτερα και παιρνεις ποιοτητα η λιγοτερα και παιρνεις μια ψιλοαξιοπρεπη λυση?

 

Τον ενισχυτη τον εχω ακουσει αλλα θα τον επαιρνα για το παιδι μου σαν πρωτη αρχικη επιλογη. Δεν ειναι ουτε τελειος ουτε για πεταμα. Μου φανηκε λιγο ξερος και ψευτικος.

 

Γιατι δε κοιτας και ενδιαμεσες λυσεις?

Αν διαθετεις χρημα για trademark 10 τοτε με τα ιδια παιρνεις τους μεγαλους behringer ultratwin etc, η τον καλυτερο 15αρι λαμπατο ενισχυτη fender blues junior (αν επιθυμεις οικιακη χρηση η μικρο Live)

 

Ανεξαρτητα με το τι θα αποφασισεις τουλαχιστο να θυμασαι ενα πραγμα : οτι τεστ κανεις κανε το με τη δικη σου κιθαρα και στα δικα σου χερια

 

καλη αγορα!!!

 

παυλος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου