Προς το περιεχόμενο

Ελατωματικα οργανα - Τοποθέτηση Γ. Στόλλα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι τυχαίο που στο forum υπάρχει fenderiarhs ενώ δεν υπάρχει π.χ. gibsoniarhs; Είναι τυχαία τα πολλά threads για τις Telecaster;  ;D :P

 

Ψυχραιμία... ::) ::)

Aυτό πάλι που το βάζεις????

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ο Yameth έχει Porche.

 

Maybach έχει. Ο ρουφιάνος σου έχει χάσει επεισόδια.

 

Maybach1_73429g.jpg

 

 

:P :P :P :D :D :D

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ήταν ακριβώς η επιχειρηματολογία που περίμενα, από την άλλη, όμως, με μία δεύτερη σκέψη, εν τέλει ισως και να είναι...

 

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωωωω έλεγα κι εγώ, σαν πολύ δεν αργήσαμε να ξαναξεκινήσουμε πάλι καμιά θεωρία για το noiz εδώ μέσα; Επιτέλους το πλήρωμα του χρόνου (επαν)ήλθε.

 

Λοιπόν έχουμε 2 θεωρίες που αναπτύχθηκαν σε μιάμιση  σελίδα:

1η) Ο Yameth είναι πρόκτορας του Στόλα

2η) Ο Yameth είναι πράκτορας του Thomann

Βέβαια όσοι των γνώρισαν στην έκθεση κατάλαβαν την μία και μοναδική αλήθεια. Ο Yameth είναι πράκτορας των δρακονιανών, ιπποτών των nefelim. Αλλά έννοια του και η Αθηνά μαζί με τον (δεν θυμάμαι μικρό όνομα τώρα)Διόνυσσο έρχονται μέσω του μεταλλικού πλανήτη Νιμπίρου/Χ, οπότε λίγα τα ψωμιά του (4 χρονιάκια ακόμη άπιστοι)!

Μεταννοήτε.... το πλήρωμα ήλθε.... Ο ΠΟΛΕΜΑΡΧΟΣ ΓΑΡ ΕΓΓΥΣ.....

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ήταν ακριβώς η επιχειρηματολογία που περίμενα, από την άλλη, όμως, με μία δεύτερη σκέψη, εν τέλει ισως και να είναι...

 

 

Με λιγα λογια αν καταλαβα καλα, μετα απο τις "αποκαλυψεις":

 

Η πληροφορια που τυχον σου δωσει ο yameth για προιοντα της εταιρειας Χ (με την οποια καπως καποτε συνδεοταν) δεν εχει την ιδια βαρυτητα με τις γνωμες αλλων (εξαιτιας της συνδεσης).

 

Η πληροφορια που τυχον σου δωσει ο yameth για προιοντα της εταιρειας Υ (με την οποια λογικα θα ηταν ανταγωνιστρια η Χ εταιρεια) δεν εχει την ιδια βαρυτητα με τις γνωμες αλλων (εξαιτιας της συνδεσης με την Χ και ανταγωνισμου με την Υ).

 

Αρα το οτι ο yameth απασχολειται στον χωρο "μουσικη", τον κανει να δουλευει σε συνθηκες ελλειψης βαρυτητας ο,τι και να πει για οποια εταιρεια ναναι του χωρου "μουσικη"... 

 

Αρα yameth=αστροναυτης.

 

 

 

 

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ, εντάξει, η ακλόνητη και στιβαρά θεμελιωμένη σας επιχειρηματολογία μου ισοπέδωσε τη σαθρή βάση των συλλογισμών μου. I stand corrected.

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνησω με τις επιφυλαξεις και τον προβληματισμο του Matawan οχι γιατι εχει πεσει κατι μεμπτο στην αντιληψη απλα επειδη ειναι πολυ λογικες...αν και μαλλον ειναι λανθασμενες εκτιμω και ο ιδιος.

παντως ειναι παραπανω απο ευλογες ελπιζω σε αυτο να συμφωνουν ολοι ακομα και ο yameth χωρις παρεξηγηση ;D.

και συμφωνω οτι μονο προωθηση ελληνικης αγορας δε πιστευω οτι γινεται απο το site

 

Φιλικα Αλεξανδρος

 

ΥΓ. ουτε εγω ηξερα αυτη τη λεπτομερεια για τον yameth.

東海は十分だ = Only a Tokai is good enough!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ήταν ακριβώς η επιχειρηματολογία που περίμενα, από την άλλη, όμως, με μία δεύτερη σκέψη, εν τέλει ισως και να είναι...

 

 

Με λιγα λογια αν καταλαβα καλα, μετα απο τις "αποκαλυψεις":

 

Η πληροφορια που τυχον σου δωσει ο yameth για προιοντα της εταιρειας Χ (με την οποια καπως καποτε συνδεοταν) δεν εχει την ιδια βαρυτητα με τις γνωμες αλλων (εξαιτιας της συνδεσης).

 

Η πληροφορια που τυχον σου δωσει ο yameth για προιοντα της εταιρειας Υ (με την οποια λογικα θα ηταν ανταγωνιστρια η Χ εταιρεια) δεν εχει την ιδια βαρυτητα με τις γνωμες αλλων (εξαιτιας της συνδεσης με την Χ και ανταγωνισμου με την Υ).

 

Αρα το οτι ο yameth απασχολειται στον χωρο "μουσικη", τον κανει να δουλευει σε συνθηκες ελλειψης βαρυτητας ο,τι και να πει για οποια εταιρεια ναναι του χωρου "μουσικη"... 

 

Αρα yameth=αστροναυτης.

 

you%20rock%20you%20rule.bmp

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ, εντάξει, η ακλόνητη και στιβαρά θεμελιωμένη σας επιχειρηματολογία μου ισοπέδωσε τη σαθρή βάση των συλλογισμών μου. I stand corrected.

 

Οντως παραδεχομαι οτι η συλλογιστικη μου δεν αντεχει στην πιεση στοιχειωδων αξιωματων του προτασιακου λογισμου, της αλγεβρας μπουλ,  επαγωγικης λογικης και κατι ψιλα ... και δεν ηθελα να το παω τοσο επιστημονικα, αλλα τωρα you leave me no choice, με αναγκαζεις να χρησιμοποιησω εξελιγμενα εργαλεια λογισμου και well documented αποδειξη που αντεχει σε οποιαδηποτε σχολαστικη κριτικη. Οριστε λοιπον:

 

cool it babe, τον γνωρισα μετα απο 20 μπυρες, για μιση ωρα τον ανθρωπο και μου μοιαζει τιμιος  ;D

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου