Προς το περιεχόμενο

Ελατωματικα οργανα - Τοποθέτηση Γ. Στόλλα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποιο επιχείρημα είναι ισχυρότερο από το ότι σε αυτό το φορου γίνεται διαρκώς ένα συνεχές θάψιμο των Ελλήνων (και πολλές φορές τραγικά άδικο πλέον) και ποτέ δεν έχει γίνει τπτ προς την κατεύθυνση της λογοκρισίας, εκ της διευθύνσεως;

Δεν ξέρω τι άλλο σοβαρότερο μπορεί να υπάρχει!

 

Τάκη εσύ μη μιλάς γιατί είσαι εγκάθετος και σε μισώ που έχεις το ps3 και δεν το έχω γω...

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

λογικό μου ακούγεται αγαπητέ Τάκη, ειλικρινά δεν εννόησα κάτι παραπάνω από αυτό που είπα!

 

εντωμεταξυ τωρα προσεξα και το αβαταρ που εχω... ;D ;D ;D

 

Έλα Τάκη. Ενημερωθηκα ότι το έμβασμα είναι καθ'οδόν οπότε μπορείς να το αλλάξεις. Τον άλλο μήνα ΟΛΟΙ behringer.  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Η συζήτηση θα λήξει, ειπώθηκαν όσα ειπώθηκαν, οφείλω να ομολογήσω ότι παραμένω εξίσου απογοητευμένος.

Επίσης, οφείλω να ομολογήσω οτι επιχείρημα ισχυρό σε σχέση με τον προβληματισμό μου δεν έλαβα. Ίσως δε θα έπρεπε να περιμένω να λάβω...

Ισως αν σας έλεγα κι εγώ ότι δεν έχω λάβει επιχείρημα για το αγαθό των προθέσεων σας, να σας απαντούσε με το ίδιο νόμισμα στο παραπάνω. Αποδείξτε ότι δεν είστε ελέφαντας!

Με αυτό τον τρόπο δεν καταλήγουμε ποτέ.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ Yameth, ανατρέχοντας σε ολόκληρη την σύντομη παρουσία μου στο φόρουμ, μπορείτε να αντιληφθείτε κάτι που να με καθιστά ας πούμε εγκάθετο? Η αντίδρασή μου έχει να κάνει καθαρά και μόνο με το γεγονός ότι πιστεύω απόλυτα στη δύναμη και στη δημοκρατικότητα του μέσου, και εξοργίζομαι όταν διαπιστώνω πως υπάρχουν ενδεχόμενα τεχνιέντως να δημιουργηθούν εντυπώσεις,με προπέτασμα ακριβώς αυτή τη δημοκρατικότητα...

τίποτε παραπάνω, καμία σκοπιμότητα δεν κρύβεται πίσω από αυτό, κι αν επιθυμείτε μπορώ να σας ενημερώσω πλήρως για την ιδιότητα μου και τα στοιχεία της ταυτότητάς μου...

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Αγαπητέ Yameth, ανατρέχοντας σε ολόκληρη την σύντομη παρουσία μου στο φόρουμ, μπορείτε να αντιληφθείτε κάτι που να με καθιστά ας πούμε εγκάθετο?

Μα το ίδιο ισχύει και αντίστροφα! Αυτό δεν λέμε τόση ώρα;

Τέλος πάντων, αφού δεν σας πείθω "I rest my case" που λένε κι οι Κινέζοι.

 

Καληνύχτα σας

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αυτό επιθυμώ και δι'υμάς αγαπητέ Yameth, και θεωρώ οτι ο διάλογος, πάντοτε είναι θετικός... Και εσείς κάτι λάβατε από εμένα αλλά και εγώ από εσάς.

 

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έβγαζε το site κάτι υπέρ του Στόλα θα συμφωνούσα. Όταν όμως η πλειοψηφία των όσων βγαίνουν είναι παράπονα και προς αυτόν και κανένα δε λογοκρίνεται, έστω στο παραμικρό, τότε όχι, δε δικαιολογείται

 

 

Μatawan, 2 σειρές ήταν οι πιο σημαντικές σε αυτές τις καινούργιες σελίδες και δεν τις είδες.

 

Ελπίζω να τις δείς τώρα.

 

Όσο καιρό είμαι στον νοιζ, δεν έχω παρατηρήσει μεροληψία του μπος σε κανένα θέμα, ίσα ίσα που προσπαθεί να είναι όσο πιο αντικειμενικός γίνεται. Το θαψιμο που έχουν φάει οι εγχωριοι έμποροι εδώ μέσα(ΚΑΙ ο στολλας), θα δικαιολογούσε συμπέρασμα του στυλ "το απολύσανε και θέλει να τους καταστρέψει την φήμη" και όχι αυτό που σκέφτηκες εσύ.

 

'Οπως και να χει, το φτωχό μυαλό μου, δεν έχει καταλάβει τίποτα από τα 2.

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου