Προς το περιεχόμενο

ψάχνω σέρβικους, βουλγάρικους, βαλκανικόυς ήχους και ρυθμούς για pa50.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά ψάχνω σέρβικους,βουλγάρικος βαλκανικόυς τελως πάντων ήχους και ρυθμούςγια pa50.Όσο και να ψάχνω βρίσκω μόνο τούρκικους άντε και τπτ ελληνικούς,ειδικά σε ρυθμούς δε καλύπτομαι και σε ήοχυς θέλω ακόμη αρκετούς.

Μήπως έχει κάποιος να ανεβάσει τίποτε ή να μου στείλει ή να κάνουμε κάποια ανταλλαγή ?

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Oι απαντήσεις δεν πρέπει να είναι σε προσωπικό επίπεδο (σε μορφή αγγελίας).

Αν έχεις κάτι να μοιραστείς πέρα από το τηλέφωνό σου τότε γράψε για να βοηθηθούν και όσοι άλλοι παρακολουθούν ή θα παρακολουθήσουν.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω το εγραψα το τηλ αλλα δεν ξερω γιατι παρουσηαστικε ετση, συγνωμη και αυτη τη στυγμη  βρησκωμε σε ενα φυλω μου ,αστο που δεν ξερω τη δηαδηκασια πως να  τα στυλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα δλδ άμα πεταχτεί ο Αλκεμιστ θα φταίει αυτός;

bananaWrench.gif

 

Κάτω από το edessaios θα δεις μια κίτρινη φούσκα (στην αριστερή γωνία όπως κοιτάς που έχει κι 1 ανθρωπάκι, τη γη, κτλ). Την πατάς και στέλνει προσωπικό μήνυμα.

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα φυλε παρε το τηλ.μου******** εχω μερικα σετ απο το παλιω μου κοrg pa 80

 

εγω το εγραψα το τηλ αλλα δεν ξερω γιατι παρουσηαστικε ετση, συγνωμη και αυτη τη στυγμη  βρησκωμε σε ενα φυλω μου ,αστο που δεν ξερω τη δηαδηκασια πως να  τα στυλω.

 

Και προσπάθησε να μάθεις και λίγη ορθογραφία... Εκτός και αν το κανεις επίτηδες...

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nogreeklish1sf.gif Αυτή είναι η ρίζα του κακού. Γι αυτό ξεχνάνε να γράφουν. Σταματάω γιατί είμαι sign0006.gif

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε...δεν έχω ιδέα από το πώς γίνονται ή όχι οι ήχοι για το άρμονιο (αν κατάλαβα καλά για το keyboard σου το θες) εγώ κιθαρίστας είμαι. Αλλά έχω πολύ σχέση με την παράδοση των βαλκανίων γενικότερα. So...έχω να σου πω ότι σε θέμα ρυθμών θα σε βολέψουν οι ελληνικοί απόλυτα. Γιατί οι βούλγαροι ας πούμε έχουν πολύ το ζωναράδικο σαν ρυθμό. Μπορείς να βρεις και καρσιλαμά, και μαντιλάτο σε βουλγάρικο. Μετά όλοι οι Μακεδονίτικοι ρυθμοί θα σου καλύψουν τα σέρβικα και τα βουλγάρικα μαζί αλλά και τα FYROM. Έχω πάρα πολλά mp3 αν βοηθάν...δεν ξέρω...Ελπίζω ν βοήθησα κάπως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου