Προς το περιεχόμενο

Νέος στο site και στην korg family!


piterpiano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

kalimera se olous!den iksera oti ipirxe forum kathara gia pliktrades!

molis xtes egina melos kai molis simera pira ena korg PA-80.kalo ergaleio magkes alla egw to thelw gia dyo pragmata:1)gia to rock sigrotima pou paizw,opou einai ola ok(exei polla synthies,organs kai strings ta opoia ta xreiazomai poly) kai 2)gia mia taverna pou paizw ta savvata.poio to provlima?sthn taverna,eimai drummer mpasistas kitharistas kai solistas.(egw kai ena mpouzouki imaste).apo thn bonstudio pou to pira to PA mou edwse mia disketa me rithmous alla den lene kai polla.. mipws kanenas sas exei na mou proteinei kati(na mou steilei pou tha vrw h me poio programma ypologisth ftiaxnontai na ftiaksw k egw)?

opoios kserei kati as me enimerwsei sto mail mou [email protected]. efxaristw poly!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

korgκηδες είμαστε πολλοί αλλά μην περιμένεις και καθαρισμένα κάστανα σε ό,τι έχει σχέση με το ΡΑ80...κάτσε μόνος σου και προγραμμάτισε το.οι ρυθμοί που κυκλοφορούν δυστυχώς είναι για κλάμματα......... :evil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

na se rwtisw kati allo.mporw tous ergostasiakous rithmous na tous valw me seira pou thelw egw stis mnimes user gia amesh prosvash sto live?(pws ine ta performances stous ixous)?

 

για να μην χάσεις τον χώρο των ρυθμών του χρήστη,απλά αγοράζεις ενα σκληρό 2.5'' και τον πετάς μέσα :wink: ....μέχρι που τον έβαλα και εγώ νόμιζα πως δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο,τώρα όμως δεν μπορώ χωρίς αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα στους απανταχου πληκτραδες!!

ειμαι γεματος αποριες και παραθετω αλλη μια:

εχω στα χερια μου κατι midi ρυθμους.εχουν διαρκεια 10-15 δευτερολεπτα.

πως απο το οργανο(PA-80) θα τουσ κανω κανονικους ρυθμουσ,δηλαδη να ειναι συνεχομενοι και να μην σταματανε(δηλαδη ενα ζειμπεκικο να εχει πολλα μετρα και οχι ενα οπως το midi που εχω)

 

 

Υ.Γ:ξερει κανεις σας το korg t3?το ειδα χτες σε ενα σκυλαδικο..ειναι παλιο μοντελο?

εφχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.posta.cg.yu/istyle/

εδώ θα βρείς μια εφαρμογή που σε ενδιαφέρει...

 

όσο για το Τ3 ήταν ο αντικαταστάτης-συνεχιστής του Μ1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου