Προς το περιεχόμενο

John Frusciante,John Mayer and Derek Trucks.(video for..elavd)


takis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οντως..Και στο κατω κατω, ο σκοπος της υπαρξης του βιντεου δεν ηταν να δειξει ποιος ηταν ο καλυτερος κιθαριστας για ν αρχισουμε τις μπηκτες  ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 98
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ενω το βερνικαρισμενο νυχι , η χρυση καδενα, τα βραχιολια σαν λατερνα, τα disco-kits ρουχα αποκλειστικα σε μωβ αποχρωσεισ κ το μακρυ μαλλι του αλουστου αθιγγανου θα πρεπε να πουλαει ακομα???

ημαρτον ....

 

Αν δείς το  :P θα καταλάβεις τι εννοώ....

 

σε ενα απο τα related  video στο τελευταιο που εδωσε ο elavd θα δεις οτι λεει σε μια συναυλια του για το οτι δν εκανε ποτε του ναρκωτικα γιατι του εφτανε να ακουει srv κτλπ, και προτρεπει και οι παρευρισκομενοι να κανουν το ιδιο....οσο για το tattoo,εχοντας ζησει στην ιαπωνια , εχει πολυ μεγαλυτερο δικαιωμα απο παααρα πολλους να το εχει χτυπησει που χτυπανε tribal και μλκιες ετσι για την "φαση"....

 

...Ναι έπινε και γάλα Δέλτα κάθε πρωί ακούγοντας srv!αυτές οι δηλώσεις είναι για να τις πιστεύουν τα 15χρονα wannabe rock stars

...Tι σχέση έχει η Ιαπωνία??εγώ πάντως όταν θα ζήσω Ιαπωνία θα έχω κάθε δικαίωμα να γίνω EMO

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ενα απο τα related  video στο τελευταιο που εδωσε ο elavd θα δεις οτι λεει σε μια συναυλια του για το οτι δν εκανε ποτε του ναρκωτικα γιατι του εφτανε να ακουει srv κτλπ, και προτρεπει και οι παρευρισκομενοι να κανουν το ιδιο....οσο για το tattoo,εχοντας ζησει στην ιαπωνια , εχει πολυ μεγαλυτερο δικαιωμα απο παααρα πολλους να το εχει χτυπησει που χτυπανε tribal και μλκιες ετσι για την "φαση"....

 

Να φανταστω οτι εχει και μεγαλυτερο δικαιωμα να ξερει ΚΑΡΑΤΕ απο οποιονδηποτε αλλο? Οσο για τα ναρκωτικα οταν ειχε γινει η συναυλια στη Ρωσια ΟΛΟΙ λεγανε ΟΧΙ στα ναρκωτικα. Ποιοι ολοι? Motley Crue, Skid Row, Ozzy, Cinderella (γκρουπαρα).... κι αλλοι πολλοι milkmaniacs μπουχαχα

 

Ρε αληθεια, δεν ακουτε λιγο Malmsteen να ισιωσετε? Τουλαχιστο αυτος δεν προσποιειται τιποτα (μονο τον Blackmore) ;)

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να φανταστω οτι εχει και μεγαλυτερο δικαιωμα να ξερει ΚΑΡΑΤΕ απο οποιονδηποτε αλλο? Οσο για τα ναρκωτικα οταν ειχε γινει η συναυλια στη Ρωσια ΟΛΟΙ λεγανε ΟΧΙ στα ναρκωτικα. Ποιοι ολοι? Motley Crue, Skid Row, Ozzy, Cinderella (γκρουπαρα).... κι αλλοι πολλοι milkmaniacs μπουχαχα

 

Ρε αληθεια, δεν ακουτε λιγο Malmsteen να ισιωσετε? Τουλαχιστο αυτος δεν προσποιειται τιποτα (μονο τον Blackmore) ;)

 

+100000000000000 H υποκρισία στο μεγαλείο της!κάνουμε συναυλία κατά των ναρκωτικών για να εξασφαλίσουμε την πρωινή μας δόση ;D...μόνο τoν Blackmore και είναι και λίγο wannabe J.S.Bach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+100000000000000 H υποκρισία στο μεγαλείο της!κάνουμε συναυλία κατά των ναρκωτικών για να εξασφαλίσουμε την πρωινή μας δόση ;D...μόνο τoν Blackmore και είναι και λίγο wannabe J.S.Bach

 

Οχι τη δοση αλλα το να μην πανε για ΠΟΛΥ καιρο φυλακη καθως πολλοι απο αυτους ειχανε αρκετα χρονακια "χρωστουμενα" και ο manager τους (ειχανε ολοι τον ιδιο) επινοησε την συναυλια "κατα των ναρκωτικων" ως μια μορφη social service και τα ....πουλακια μου μεινανε εξω (και πινανε μονο γαλα οπως ο Mayer) :D

Τον Bach δεν τον εχω δει. Κι αυτος Rolex φοραγε?  :D

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάντως όταν θα ζήσω Ιαπωνία θα έχω κάθε δικαίωμα να γίνω EMO

 

αυτο τωρα ΠΟΥ κολαει.. :o

 

οσο για τα υπολοιπα κατινιστικα επαναλαμβανω

 

they

 

laugh2.jpg

 

all the

 

way-full.jpg

 

to the

 

swiss-federal-bank-zurich-1000-750.jpg

 

;D

 

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο τωρα ΠΟΥ κολαει.. :o

 

όσο κολλάει και αυτό:

 

....οσο για το tattoo,εχοντας ζησει στην ιαπωνια , εχει πολυ μεγαλυτερο δικαιωμα απο παααρα πολλους να το εχει χτυπησει που χτυπανε tribal και μλκιες ετσι για την "φαση"....

 

κολλάει και αυτό:

 

...Tι σχέση έχει η Ιαπωνία??εγώ πάντως όταν θα ζήσω Ιαπωνία θα έχω κάθε δικαίωμα να γίνω EMO

 

Gotcha?? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οντως σε αυτο εχεις δικιο  ;)(πληροφοριακα στην Ιαπωνια μεχρι και πολυ προσφατα τα tattoos ηταν παρανομα και ακομα και σημερα ελαχιστοι Ιαπωνες τολμουν να κανουν μια και ειναι ακομα ''χαρακτηριστικο" της γιακουζα & αλλων "εγκληματιων" (στα onsen τους ας πουμε (παραδοσιακα λουτρα)  ειδα περυσι να μην επιτρεπουν την εισοδο σε Αμερικανους και Ευρωπαιους με tattoo) ) 

 

Παντως παρολα αυτα τα καλυτερα tattoo "χτυπιουνται" στην Ιαπωνια  :o

 

τωρα οσον αφορα τα...ΕΜΟ δεν ειδα ουτε ενα στο Τοκυο... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου