Προς το περιεχόμενο

John Frusciante,John Mayer and Derek Trucks.(video for..elavd)


takis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 98
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Σημ. ο,τι και να απαντηθει δεν το συνεχιζω για γνωστους λογους που εχω πει στο παρελθον

 

Aν δε θελεις να το συνεχίζεις να μη το ξεκινάς.... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορυ, δεν ηξερα για θεματα που ειναι ο ...ετσι να μην λεω τη γνωμη μου για να μην παιρνεις υπογλωσσια  :)

 

over and out

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κομπλεξ,κομπλεξ,κομπλεξ,κομπλεξ,κομπλεξ,κομπλεξ,κομπλεξ,κομπλεξ,κομπλεξ,κομπλεξ,κομπλεξ,κομπλεξ,κομπλεξ,κομπλεξ,κομπλεξ,κομπλεξ,κομπλεξ,κομπλεξ,κομπλεξ,κομπλεξ,κομπλεξ,κομπλεξ,κομπλεξ,κομπλεξ,κομπλεξ,κομπλεξ,κομπλεξ,κομπλεξ,κομπλεξ,κομπλεξ,κομπλεξ,κομπλεξ,κομπλεξ,κομπλεξ,κομπλεξ,κομπλεξ,κομπλεξ,κομπλεξ,κομπλεξ,κομπλεξ,κομπλεξ,κομπλεξ,κομπλεξ,κομπλεξ,κομπλεξ

 

και πες οτι ακυρωνουμε κιθαριστες σαν τον frusciante και τον mayer... να δω ποιοι θα μας μεινουν τελικα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενω πιο πριν βλεπουμε τον Πεπε να παιζει ....ακκορντα.

 

ΕΓΩ παντως ΔΕΝ μπορω να παιξω ΤΕΤΟΙΑ ακκορντα (και...υπερηφανευομαι για τις...επιδοσεις μου στην rhythm κιθαρα ;D ;D)

 

 

Το ΣΙΓΟΥΡΟ ομως ειναι οτι ο Φρουφρους ΕΙΝΑΙ χειροτερος (ετη φωτος) απο τους αλλους 2.

 

στο ΜΠΛΟΥΖ ισως,στο πανκ,στο...ροκ στο funk & στην avant guard ειναι ΕΤΗ φωτος καλυτερος  ;D οποτε τι το κουραζουμε,σου αρεσει δεν σου αρεσει ο Frusciante ειναι GENIUS & αυτο το εχει παραδεχτει ο πλανητης ολοκληρος και φυσικα ειπαμε δεν ειναι ΜΟΝΟ κιθαριστας αλλα και συνθετης και πανω απο ολα ΠΕΡΣΟΝΑ (που ειναι ΤΟ σημαντικοτερο αν θες να...ροκ... ;D)

 

τωρα αν εχει τεχνικη η οχι και αν παιζει "καλα" sorry αλλα χεστηκε η φοραδα στο αλωνι (η κατα το αμερικανικο HE LAUGHS ALL THE WAY TO THE BANK) παιζει με μια απο τις 5 μεγαλυτερες μπαντες του πλανητη και αυτο ΑΡΚΕΙ. ;)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι πιστευω οτι δε παιζει καλυτερος ή χειροτερος(μια με εξαιρεση στο θεμα slide)... Ο καθενας τους παιζει διαφορετικα πραματα... Δε μπορεις να κρινεις ανομοια πραματα.

 

Αν και αντικειμενικα αμα βαλεις τον Trucks ή τον Mayers να παιξουν peppers, πιστευω οτι θα ψαχνονται...

What frequency are YOU getting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και αντικειμενικα αμα βαλεις τον Trucks ή τον Mayers να παιξουν peppers, πιστευω οτι θα ψαχνονται...

 

Α,ΓΕΙΑ ΣΟΥ!

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι αλλο πραγμα να λεμε τι μας αρεσει η τι δεν μας αρεσει σε ενα καλλιτεχνη και αλλο το να απορριπτουμε συλληβδην καποια τεραστια μεγεθη (οπως αυτο του frusciante.....και ειδικα γι αυτον ειμαι απολυτος.....δεν νομιζω πως πρεπει να υπαρχει "εξυπνος" κιθαριστας που να μην καταλαβαινει τουλαχιστον ΓΙΑΤΙ ειναι σπουδαιος)

 

Δεν αντεχω ουτε λεπτο να ακουω.... τον Clapton............αλλα πως να το κανουμε.....ειναι μεγαλος........ :) :) :) :) :)

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αντεχω ουτε λεπτο να ακουω.... τον Clapton............αλλα πως να το κανουμε.....ειναι μεγαλος.....

 

+10000

 

Και εγω δεν αντεχω τον Blackmore,τον Clapton,τον Satriani,τον Vai & τον SRV αλλα πως να το κανουμε ειναι ΓΙΓΑΝΤΕΣ σε αυτο που κανουν,θα επρεπε να ημουν πολυ κολλημενος για να μην το παραδεχτω  ;)

 

Καθενας εις το ΕΙΔΟΣ του και ο Λουμιδης στους καφεδες.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου