Προς το περιεχόμενο

Αναζήτηση ενισχυτή full tube combo


ndnikola

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωχ! Πρώτη φορά τον ακούω αυτόν! ful λαμπα είναι ε? και από ότι βλέπω έχει και fx loop reverb !

Πώς και είναι τόσο φτηνός?? Εμένα δεν με ενδιαφέρει η μεταπώληση...μόνο ο ήχος του...

Τον έχει κανείς αθήνα?

 

Όχι δεν έχω ακούσει τον συγκεκριμένο αλλά έχω τον κλώνο του pro junior της ιδίας εταιρίας , και είναι μιά χαρα . Από μία μικρή έρευνα που έκανα είναι μάλλον ρώσικης προελεύσεως και τους βγάζει η εταιρία YERASOV . Προφανώς τους αγοράζει η MUSIC STORE  και τους βάζει επάνω την φίρμα της που είναι η FAME όπως ακριβώς κάνει και o THOMANN  με την μάρκα HARLEY BENTON . Θα το ρίσκαρα ..... Αλλά όπως σου είπα και πρίν ξέχνα  την μεταπώληση τον πατρεύεσαι που λεμε , προς το παρών γιατί στο μέλλον ποτέ δεν ξέρεις , με αυτά που έχω δεί και ακούσει .......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 62
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μια πάρα πολύ καλή λύση είναι οι alden,

και στα λεφτά σου είναι και modded απο

το μάστορα που τους έχει στο μαγαζί.

Με αμερικάνικα ηλεκτρικά και τεράστιο

spring reverb. Στείλε pm αν θες όνομα

μαγαζιού.

www.facebook.com/pulsedot

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ! Πρώτη φορά τον ακούω αυτόν! ful λαμπα είναι ε? και από ότι βλέπω έχει και fx loop reverb !

Πώς και είναι τόσο φτηνός?? Εμένα δεν με ενδιαφέρει η μεταπώληση...μόνο ο ήχος του...

Τον έχει κανείς αθήνα?

 

Όχι δεν έχω ακούσει τον συγκεκριμένο αλλά έχω τον κλώνο του pro junior της ιδίας εταιρίας , και είναι μιά χαρα . Από μία μικρή έρευνα που έκανα είναι μάλλον ρώσικης προελεύσεως και τους βγάζει η εταιρία YERASOV . Προφανώς τους αγοράζει η MUSIC STORE  και τους βάζει επάνω την φίρμα της που είναι η FAME όπως ακριβώς κάνει και o THOMANN  με την μάρκα HARLEY BENTON . Θα το ρίσκαρα ..... Αλλά όπως σου είπα και πρίν ξέχνα  την μεταπώληση τον πατρεύεσαι που λεμε , προς το παρών γιατί στο μέλλον ποτέ δεν ξέρεις , με αυτά που έχω δεί και ακούσει .......

Ενδιαφέρον.. αλλά δεν ξέρω αν θα το ρίσκαρα... καλύτερα windsor studio μάλλον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...η απάτη των 500 ευρώ period (κατ'εμέ και σύμφωνα με αρκετούς άλλους επίσης)... ένα απλό search στο φόρουμ θα βγάλει τα άπλυτά του στη φόρα...

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...η απάτη των 500 ευρώ period (κατ'εμέ και σύμφωνα με αρκετούς άλλους επίσης)... ένα απλό search στο φόρουμ θα βγάλει τα άπλυτά του στη φόρα...

 

+1...  ;)

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oo Windsor studio κυκλοφορεί από Ιανουάριο?

Μόνο ένα demo του gearwire βρήκα..τίποτα ούτε στο harmony central ούτε πουθενά.. Θα είναι για γκάζια (αλα valveking) ή για πιο vintage καταστάσεις (classic 30)??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπἐρα και απο μένα,

 

Οσο για τον Laney LC15R τον αγόρασα πριν από κανά μήνα εχώ μείνει ευχαριστιμένος. Στη αρχή βέβαια νόμιζα ότι δεν γκάζι....κατι λείπει τέλος πάντών. Ψάχνοντας βέβαια την βρίκα την την άκρη. ΟΚ, σίγουρα δεν μπορούμε να πετύχουμε τον ΑΠΟΛΥΤΟ ήχο σε αυτά τα λεφτά, παρολλ' αυτά είναι ένας αξιοπρεπέστατος ενισχυτής.

Από την άλλη ακόμα δεν έχω καταλλάβει την ύπαρξη του foot switcable reverb...?? :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου