Προς το περιεχόμενο

Three Overdrives...(blind test)...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εφτιαξα ενα κλιπακι για να συγκρινω τρια overdrive πεταλια τα οποια σας αναφερω με τυχαια ομως σειρα:Ibanez TS9 Tubescreamer.....M.I. Audio Tube Zone......Barber LTD silver.....Για να μην επηρεαστει λοιπον καθολου η κριση σας απο μαρκα και μοντελο θα ηθελα να μου πειτε ποιο σας αρεσει καλυτερα και γιατι (πρωτο,δευτερο η τριτο), χωρις να γνωριζετε ποιο ειναι ποιο...το ζητουμενο ειναι ενας low to mediun gain bluesy ηχος..                                                                    Ibanez%20TS9%20Tube%20Screamer%20Overdrive%20Pedal_300X300.psd.jpg  ge0016.jpg  img10292457629.jpeg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Θα διακινδυνεύσω να γίνω ρεντίκολο πρώτος  ;D ;D

 

1 - Ibanez

2 - MI

3 - Barber

 

Μου αρέσει καλύτερα μάλλον το τρίτο. Το πρώτο δεν έχει πρίμα, και το δεύτερο είναι αρκετά scooped. Το τρίτο μου κανει πιο ...open  :)

Leo got it right the first time

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμενα το δευτερο μου αρεσε καλυτερα... ;)

 

Δεν ειναι τοσο πλαδαρο οσο το τριτο (δεν μου αρεσε) αλλα και οχι τοσο στενο οσο το πρωτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα διακινδυνεύσω να γίνω ρεντίκολο πρώτος  ;D ;D

 

1 - Ibanez

2 - MI

3 - Barber

 

Μου αρέσει καλύτερα μάλλον το τρίτο. Το πρώτο δεν έχει πρίμα, και το δεύτερο είναι αρκετά scooped. Το τρίτο μου κανει πιο ...open  :)

  Αποστολε sorry αλλα no!! δεν θα πω αν βρηκες η οχι καποιο αλλα σωστος 100% δεν ησουνα....(μην ξεχνας ομως οτι για να ολοκληρωθει η συλογη μου χρειαζεται ενα κοκκινο πεταλακι που ΕΣΥ εχεις!!! >:().;D ;D....παιδια ευχαριστω για τις γνωμες...keep it up  :)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πρωτο μου αρεσε πιο πολυ μετα το δευτερο κ τελος το τριτο!

το πρωτο ειναι tubescreamer? αν οχι τοτε τοσο καιρο επαιζα με λαθος πεταλακι!

χαχαχαχα

 

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον το δευτερο χωρις να ειμαι ακομα 100% κατασταλαγμενος...

 

Και εσυ που ξερεις ποιο ειναι δευτερο... πως νιωθεις που σου αρεσει αυτο... ;) ;) ::) ;D

 

 

 

Τωρα που το ξανακουω συμπαθω αρκετα το πρωτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου