Προς το περιεχόμενο

Hagstrom HJ600


trigga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάθε Τετάρτη έχει φροντηστήριο (έρχετε Dobermann που σκαμπάζει και από Hard Rock) και μας μαθαίνει.

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 87
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ψιτ ο τζαζμπαντίστας (όπως Σαντινίστας???) είναι στην διάλεχτο μας ο καλαπόρτσης που παίζει με του φιούτσιμπαλ... ντε???

 

Ναι ρε το γνωριζω αυτο,δεν σου εχω πει την ιστορια που ημουν σε ενα χωριο στα Βαρδουσια και ειχε παρατησει ο..παικτης των πανηγυρτζιδων την..ντραμς του (ο θεος να την κανει ντραμς...) στη μεση της πλατειας?

Παω και εγω κοντα να την περιεργαστω και ακουω μια αγριοφωναρα απο το καφενιο: "ιιιιεεεε,παλκαρ μη(ε) πραζεις τιε τζαζμπαντ!" ;D ;D ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Trigga, μη το χάσεις το φροντιστήριο που σου τάζει ο Studio54gr ;)

 

Το καλοκαίρι (στο γάμο μου) σε θέλω να παίζεις έτσι και τον Surperfunk να τραγουδάει "age lemou"!

 

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο τυπος Ηλια ειναι πυροβολο τρελό.Παιζει παπάδες κ τσιφτετελοφάνκ για το καλημέρα.

 

Στείλε μήνυμα στον Τζίμη Μπρούνο και πες του ότι θες να σου μάθει να παίζεις έτσι ;)

 

Θα ψαρώσει ο πάπς ;)

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολο το τσαντήρι μαζεμένο.

Ο τυπος Ηλια ειναι πυροβολο τρελό.Παιζει παπάδες κ τσιφτετελοφάνκ για το καλημέρα.

Τσάμπα πήγαν τα Dvds φροντηστήριο...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Παιδιά για σας και από εμενα πρώτο ποστ (!!)

 

Κατ αρχην συγχαρητήρια για την κιθάρα και το παίξιμο είσαι πολύ καλος συνέχισε έτσι  ;)

 

Τώρα ξέθαψα το θέμα γιατί θέλω να κάνω μια ερώτηση σχετικά με εκμάθηση jazz κιθάρας

Ξέρω τα πολύ βασικά στην κιθάρα ,ειμαι 19 έκανα δυο χρονια ακουστική με έναν φίλο μου ιδιαιτερα σε δάσκαλο (όχι στην Θεσσαλονίκη) αλλα τώρα πηρα ηλεκτρική γιατι θέλω να ασχοληθώ με την jazz

Μένω Θεσσαλονίκη και θέλω να μου πείτε πιες είναι οι επιλογές που έχει κάποιος που θέλει να jazzαρει με την κιθάρα του  8)

 

Θενκς προκαταβολικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου