Προς το περιεχόμενο

Την πάτησα! Χρειάζομαι PC! Heeeeelp!


menelaos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σωστό αυτό. Απλώς δε με ενδιαφέρει η εγγύηση του pc (έχει ήδη φύγει από τον υπαρκτό κόσμο, αφού του έχω βάλει dvds, σκληρούς, το panel της zalman, wifi κάρτες, άλλα fans κλπ....), με ενδιαφέρει μόνο η εγγύηση των parts - η οποία δεν πιστεύω να χάνεται επειδή έβγαλα το τροφοδοτικό. Τέλος πάντων, δίκιο έχεις θα τους πάρω ένα τηλέφωνο ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 98
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Eιναι υποχρεωμένοι από τον νόμο να έχουν 1 χρόνο εγγύηση στο κάθε παρτ.Δηλαδή άμα αποφασίσεις να βάλεις και αλλη ραμ, δεν θα δεχονται οτι εχει εγγυηση το μαδερμπορντ?Μην τρελαθουμε.

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι, ακριβώς. Δηλαδή δε μπορώ να πάω να τους πω "δε δουλεύει το pc, διορθώστε το τσάμπα", διότι το έχω ανοίξει εγώ και έχω βάλει/βγάλει πράγματα, αλλά το κάθε part έχει τη δικιά του εγγύηση. αν χαλάσει το τροφοδοτικό έχει εγγύηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...αλλά το κάθε part έχει τη δικιά του εγγύηση. αν χαλάσει το τροφοδοτικό έχει εγγύηση.

Διευκρίνισης: Αν ανοίξεις το τροφοδοτικό χάνεις την εγγύηση του τροφοδοτικού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, αν το ανοίξω προφανώς... όχι όμως αν το βγάλω από το pc?!?

Αν το βγάλεις το τροφοδοτικό απο το PC δεν χάνεις την εγγυηση του (του τροφοδοτικού)

...μου φαίνεται ότι θα έρθω και εγώ στις μπύρες... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν όμως βγάλεις το pc από το τροφοδοτικό (του pc) τι μέρα είναι τότε;; ;D ;D ;D ;D ;D

 

Πάμε για μπύρες να αφήσουμε τα pc και τις λοιπές μαλ................................;

 

:P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Eιναι υποχρεωμένοι από τον νόμο να έχουν 1 χρόνο εγγύηση στο κάθε παρτ.Δηλαδή άμα αποφασίσεις να βάλεις και αλλη ραμ, δεν θα δεχονται οτι εχει εγγυηση το μαδερμπορντ?Μην τρελαθουμε.

 

Ο νόμος εντος ΕΕ υποχρεωνει σε 2 χρονια εγγυηση όχι 1...προσεξτε το αυτο ειδικα με τους MAC

 

http://www.nd.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=48802&Itemid=148

 

http://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/LexUriServ.do?uri=CELEX:31999L0044:EL:HTML

 

http://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/LexUriServ.do?uri=OJ:L:1999:171:0012:0016:EL:PDF

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου