Προς το περιεχόμενο
  • Ανακαλύψτε τη μουσική του Noiz
  • Ένα χριστουγεννιάτικο

       (0 κριτικές)

    Jazzjoker

    Αντί για κάλαντα ένα θέμα ημιαυτοσχεδιαστικό που τριγύριζε στο μυαλό μου τις τελευταίες μέρες και βρήκα χρόνο να το γράψω σήμερα. Tele, amplitube με πειραγμένες τις ρυθμίσεις ενός Deluxe Reverb και το built in delay πετάλι του προγράμματος. 


    • Like 11

    Feedback χρήστη

    Δεν υπάρχουν κριτικές προς εμφάνιση.


  • Τα Λόγια Που Ξεχάσαμε - roberto30

    Τα λόγια Που Ξεχάσαμε   (Chorus 1)  Στα μάτια μας πως σβησανε οι τόσες ανηφόρες, Σα λόγια που ξεχάσαμε πώς είπαμε εμείς.   (Verse 1) Πες μου λόγια που μέσα μου θα μείνουν Δωσ'τους χρόνια  να ακούω να ηχούν.    (Chorus 2) Στη στράτα μας δεν έμειναν παλιές γλυκές αλήθειες. Συνέχεια προσπερνούσαμε κάθε μας "σ' αγαπώ".   Η μοίρα τα κανόνισε, έθαψε την ελπίδα . Βράδια ανυπόμονα, την θες, μα δεν θα 'ρθει.   (Verse2) Πάνε

    roberto30
    roberto30
    Music 7

    Aornum - Chasm in Time

    Μια πρώτη προσπάθεια σε πιο gloomy μονοπάτια μεταλ    https://aornum.bandcamp.com/track/chasm-in-time  

    GMartin
    GMartin
    Music

    Περήφανοι Όλοι - Χορωδία Λύχνος

    Διασκευή του γνωστού τραγουδιού του Πασχάλη Αρβανιτίδη (το οποίο είναι διασκευή του John Barleycorn must die, παιγμένο από πολλούς, ανάμεσα στους οποίους και οι Traffic).  Εγώ εδώ προσφέρω τον απλό και ταπεινό ήχο της Telecaster μου, της ακουστικής μου, καθώς και τον ακόμα απλούστερο ήχο της φωνής μου...

    Nekkon
    Nekkon
    Music 5
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου