Προς το περιεχόμενο
  • Ανακαλύψτε τη μουσική του Noiz
  • Το μπλουζ του γέρο κλόουν

       (2 κριτικές)

    PAL

    Βρήκα σε ένα παλιό drive ένα backing track που είχα φτιάξει προ 20ετίας και επάνω του έστησα αυτό το κομματάκι πριν κάποιους μήνες. Το καταπληκτικό βιμπράτο που θα ακούσετε στην φωνή είναι μια τεχνική που έχω αντιγράψει απο σπουδαίους ερμηνευτές και έχω τελειοποιήσει.... μικρές γρήγορες καρατιές (double tempo για να κάνει sync) στο λαρύγγι 😜😛


    • Like 16

    Feedback χρήστη


    Το καλύτερο σου PAL. Σου πάει το ύφος και η ενορχήστρωση απλή και εξυπηρετεί τραγούδι.

    Απάντηση του OP:

    Σε ευχαριστώ πολύ Γιάννη!

    • Ευχαριστώ 1
    Συνδέστε για να ασκήσετε κριτκή
    Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Αναμνήσεις 2

    Το ξανα ανεβαζω μετα απο την βοηθεια και τις εμπειρες  πινελιες του φιλου μου του γιωργου στην μιξη !!(σε ευχαριστω πολυ φιλε μου γιωργο για τον χρονο που ξοδεψες για εμενα !!! )

    komis dracoulas
    komis dracoulas
    Music 2

    TWANG ATTACK: "Καταλαβε με" feat. Terry & Nestoras

    Ήταν υπόσχεση και έγινε πραγματικότητα. 😅 «Κατάλαβε με» του γίγαντα Κώστα Ψυχογιού (πρώτη και κορυφαία εκτέλεση του επίσης γίγαντα Κ.Καφαση) σε μια ελεύθερη διασκευή από τους Twang Attack. @Terry RoscoeBeck5: Bass @Nestoras: Lead Guitars SF: όλα τα υπόλοιπα +παραγωγή/ενορχήστρωση/μίξη & mastering   Hope U enjoy it!

    Superfunk
    Superfunk
    Music 29

    Να Μετράς Πιο Αργά - roberto30

    Να Μετράς Πιο Αργά   (Verse 1) Σ' αυτής της γης το οικόπεδο τι ζόρι εγώ τραβάω; Σ' αυτόν τον χωματόδρομο πως έμαθα να ζω.   Τι βλέπεις φίλη μοίρα μου; Τα λόγια μου σα χάνω Και τ' αδειο τωρα μου μυαλό στα πόδια σου πετώ    (Chorus) Να μετράς πιο αργά τη ζωή που θα φεύγει απ' το στρώμα μακριά. Μη τη διώχνεις ξανά. Στο ίδιο στρώμα και εγώ   να μετρώ πια αργά. Η ζωή μου - ζωή σου με τα μάτια κλειστά. Ένα νέο σκαλί. Α

    roberto30
    roberto30
    Music 17
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου