Προς το περιεχόμενο
       (4 κριτικές)

PAL

Καλημέρα σε όλους. Είμαι o Pal (Πάνος) νέο μέλος στο forum. Χομπίστας μουσικός τα τελευταία 30 χρόνια. Ασχολούμαι λίγο με πλήκτρα, ακόμα λιγότερο με κιθάρα και ακόμα πιο λίγο με την παραγωγή :). Ακούω και γράφω διάφορα στυλ μουσικής ανάλογα με την διάθεση. Χαίρομαι ειλικρινά για αυτήν την διαδικτυακή μας συνάντηση. Ένα από τα κομμάτια μου σε ύφος world-new age είναι και το παρακάτω, ευπρόσδεκτη κάθε κριτική ειδικά για τα σημεία που θα μπορούσα να διορθώσω. Σας ευχαριστώ όλους εκ των προτέρων.

• Like 16

Feedback χρήστη

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να αφήσετε κριτική

Πρέπει να είστε μέλος για να κάνετε κριτική

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

cos_dr

1 από 1 μέλος βρήκαν αυτή την κριτική χρήσιμη 1 / 1 μέλος

Εξαιρετικό

• Ευχαριστώ 1
    Συνδέστε για να ασκήσετε κριτκή
    Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Vale Rossi

Πολύ όμορφο κομμάτι. Ατμοσφαιρικό, κούγεται ευχάριστα. Λίγο μικρότερη διάρκεια ήθελε ή μια κλιμάκωση στο θέμα.  

• Ευχαριστώ 1

atreu73

Φίλε Πάνο το κομμάτι σου είναι πολύ όμορφο. Υποβλητικό, ρέων, καλά φτιαγμένο. Είναι δυστυχώς όμως πολύ μεγάλο και οι μουσικές ιδέες καθώς κι ο εμπλουτισμός τους εξαντλούνται γρήγορα. 

Θα μπορούσε να χρησιμοποιηθεί σαν χαλί σε κάποιο κλιπ, αφήγηση ή ταινία μα όχι μόνο του. Πρόσεξε τα μπάσα. Είναι δυνατά. Η υπόλοιπη παραγωγή μου φαίνεται άρτια.   

• Ευχαριστώ 1

mpamps

Καταπληκτικό!

• Ευχαριστώ 1

• Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Κανονισμοί της σελίδας.