Προς το περιεχόμενο
  • Ανακαλύψτε τη μουσική του Noiz
  • The Blue Side Band - Still Life

       (0 κριτικές)

    Shelter

    Περίπου 10 χρόνια συμπληρώνονται από τη συγγραφή του τραγουδιού αυτού, αλλά ποτέ δε βρήκε το δρόμο του προς τα έξω. Όλα αυτά τα χρόνια συνόδευε εμάς ενώ το παίζαμε σε ένα σπίτι-ερείπιο που είχαμε τότε για αυτή τη δουλειά. Απο τότε συνέβησαν πολλά και διάφορα στις ζωές μας. Ανατροπές αρκετές και σημαντικές. Το τραγούδι όμως παρά το βαρύ του τέμπο πάντα μας έφτιαχνε τη διάθεση. Τελικά έγινε ένα soundtrack καλών και κακών αναμνήσεων θυμίζοντας μας πως διανύσαμε την απόσταση μέσα από όλα αυτά και τι μας έκανε να συνεχίζουμε.

     

    ακ.κιθάρα-μπασο-τραγούδι: Σωτήρης Νικολάου

    τύμπανα: Αντώνης Δούνιας

    ηλ. κιθάρες: Αργύρης Βασιλείου

    ηλ. κιθάρες: Πέτρος Παπαβασιλείου


    • Like 5

    Feedback χρήστη

    Δεν υπάρχουν κριτικές προς εμφάνιση.


  • Η Πόλη Κοιμάται- Demi (AI) & Roberto30

    Η Πόλη Κοιμάται (Verse1) Με το βλέμμα μου ψηλά  έξω κόσμο να θερίζει. Σε κοιτάζω ανοιχτά και το πρόσωπο μου ανθίζει.   Είναι αλήθεια φυσικά  μες το χιόνι κάνει κρύο, όταν κάποιος αγαπά πάντα αλλάζει το τοπίο.   (Pre1) Ποιο αστέρι μου μιλά; Δεν θα ακούσω το αντίο.  Όταν ο Θεός γελά, μοιάζει ο κόσμος με αστείο.   (Chorus) Η πόλη κοιμάται  Με εσένα γυρνώ. Το φως δε φοβάται  τη νύχτα εδώ.   Η πόλη κοιμάται εσένα θα πιω.

    roberto30
    roberto30
    Music 18

    TWANG ATTACK: Του χρόνου τέτοια μέρα feat. Terry & Nestoras

    @Nestoras : telecaster (all lead guitars) @Terry RoscoeBeck5 : Bass , μπαμπάδες από το Rio SF: καφέδες , keys, guitars, drums, ενορχηστρωση,  παραγωγη, μιΚση & μαστερινΓΚ   Ακόμα μια υπερπαραγωγή 😅 διασκευή στο τεράστιο κομμάτι που πρωτοτραγουδησε ο τιτάνας Τολης Βοσκοπουλος.

    Superfunk
    Superfunk
    Music 23

    While I Dance

    O Άρχοντας των Συνθεσάιζερ, ο Guru των Romplers, o Undisputed Composer cos_dr   proudly presents:    Φίλοι μου, αυτόν τον μήνα ασχολήθηκα αρκετά με το Triton VST όπως είχα αναφέρει και στο ανάλογο thread του φόρουμ μας.   Κατά τη διάρκεια της εκτενούς μου ενασχόλησης, προέκυψε και αυτό το … trance downbeat κομμάτι.    Η αγάπη μου για τη σειρά TRITON είναι γνωστή και θα είναι για πάντα μεγάλη και παντοτινή. ❤️    Το παραθέτω λοιπόν και σαν ένα φόρο

    cos_dr
    cos_dr
    Music 30
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου