Προς το περιεχόμενο

Michel Camilo - (From Within) Live

Από Αετός, 03/06/2020
  • 1.008 views
  • 8 comments
  • Like 2

Πρόταση

Σχόλια



Κατι τετοια βιντεο με κανουν να θελω να περασω τα χέρια μου απο την κιμαδομηχανη!!

Τι ζημια μου χεις κανει τωρα! θα κλεισω στο υπογειο μεχρι να το παιζω, τα λεμε σε 40 χρονια

Επεξεργασμένο από NorhymeNoReason
Συνδέστε για να σχολιάσετε
3 ώρες πριν, NorhymeNoReason είπε

Κατι τετοια βιντεο με κανουν να θελω να περασω τα χέρια μου απο την κιμαδομηχανη!!

Τι ζημια μου χεις κανει τωρα! θα κλεισω στο υπογειο μεχρι να το παιζω, τα λεμε σε 40 χρονια

Σώπα ρε!Μπροστά στον "Σπόρο" και στον Λεμονόπουλο,που έπαιζες,αυτά είναι παιχνιδάκι!

Χαχαχα!

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
19 minutes ago, Αετός said:

Σώπα ρε!Μπροστά στον "Σπόρο" και στον Λεμονόπουλο,που έπαιζες,αυτά είναι παιχνιδάκι!

Χαχαχα!

 

πέστα χρυσόστομε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε

Ε το μπουζουκι ουισκι ειναι πιο ευκολο απ΄αυτό τελος παντων. Ο Λεμονόπολος εχει κατι μανίκια, αλλά δεν ασχολούμαι με αυτά τα πράγματα πια. Αν θελετε να ακουσετε πραγματικα δυσκολο, Ελληνα μουσικο, ψαξτε Τσιμπιδη και Τριγκα@!

Συνδέστε για να σχολιάσετε

Παιδιά, είχα δυσκολο μηνα. Φυγαμε απο Χανιά αναπάντεχα, μετακομισα στις Κυκλαδες στο πατρικό μου και μετα απο ενα μηνα ακουμπισα τα χερια μου στο πιανο. 

Σημερα στις 10:00 αρχισα να βγαζω το from within, εχουν περασει 40 λεπτα και φωναζω και παραμιλώ " Τι ωραιο πραγμα, τι ωραιο κομματι, μα τι ναρκωτικό ειναι επιτελους αυτο!" Ευχαριστω αετέ για την κοινοποίηση!!! Ειμαι σε πληρη εκσταση λεμε. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε



IP.Board Videos by DevFuse
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου