Προς το περιεχόμενο

Ρένα Σπερνοβασίλη - Το Μόνο Που Θυμάμαι Cover/Rena Spernovasili - To Mono Pou Thimamai Cover

Από kontoven, 18/06/2020
  • 849 views
  • 6 comments
  • Like 1

Πρόταση

Σχόλια



8 λεπτά πριν, Panos Kostagiannis είπε

Πολυ καλο μπραβο.Βλεπω και το καναλι στο YouTube εχει πολυ ωραια Καραοκε να εξασκουμε τη φωνη μας

Ευχαριστώ πολύ!Εάν χρειάζεστε κάποιο σε όποια τονικότητα θέλετε πείτε μου να σας το στείλω free!Θα χαρώ να δω cover σας απο καραόκε δικό μου!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
2 hours ago, kontoven said:

Ευχαριστώ πολύ!Εάν χρειάζεστε κάποιο σε όποια τονικότητα θέλετε πείτε μου να σας το στείλω free!Θα χαρώ να δω cover σας απο καραόκε δικό μου!

Βάλε κανένα του Χρήστου Δάντη στο κανάλι σου μιας και είναι ο αγαπημενος μου.Είδα έχεις ήδη βάλει το παλιό μου παλτό. Προτεινω να βάλεις το Χιόνι από τον δίσκο εκτός τροχιάς  και το Εσύ δεν ξέρεις να αγαπάς από τον δίσκο Μην πεις ποτέ η οποίο θες εσύ ο Δάντης έχει πολλές τραγουδαρες.Απο τονικότητα δεν ξέρω να σου πω άστα όπως είναι γιατί έτσι τα τραγουδάω οσο με παίρνει βέβαια γιατί ο Δάντης τα λέει ψηλά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε

Ισχύει,ο Δάντης έχει κομματάρες!Εννοούσα όποια τονικότητα από αυτά που έχω φτιάξει ήδη,όπου μου ναι πολύ εύκολο να τα μετατονίσω μιας και τα περρισότερα είναι με vst!Εάν φτιάξω κανένα Δάντη θα σου στείλω σίγουρα.To no madonna είναι για πολύ χώσιμο!!! τώρα που το σκέφτομαι!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
4 minutes ago, kontoven said:

Ισχύει,ο Δάντης έχει κομματάρες!Εννοούσα όποια τονικότητα από αυτά που έχω φτιάξει ήδη,όπου μου ναι πολύ εύκολο να τα μετατονίσω μιας και τα περρισότερα είναι με vst!Εάν φτιάξω κανένα Δάντη θα σου στείλω σίγουρα.To no madonna είναι για πολύ χώσιμο!!! τώρα που το σκέφτομαι!

Αντί του No Madonna ο κόσμος είχε ψηφίσει το Γεια σου Μαρία του Σαρμπέλ για να πάει Γιουροβίζιον.Ο θεέ μου το θυμάμαι και συγχιζομαι

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε



IP.Board Videos by DevFuse
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου