Προς το περιεχόμενο

Bruce Springsteen w. John Fogerty - Fortunate Son - Madison Square Garden, NYC - 2009/10/29&30

Από Superfunk, 24/09/2020
  • 379 views
  • 5 comments
  • Like 2

Πρόταση

Σχόλια

Εντάξ' καλοί και οι νέοι αλλά όταν βγαίνουν οι original (όσοι έχουν απομείνει και το έχουν ακόμη) δεν μπορείς παρά να υποκλιθείς.

 

Υ. Γ. Είδα τον Boss to 1988 στη Στοκχόλμη (ήμουν κάτω απ' τα πόδια του Nils) και απλά έχω να πω ότι ο τύπος είναι συγκλονιστικός (και ας μην μ' αρέσουν όλοι οι δίσκοι του).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
2 λεπτά πριν, Nestoras είπε

Εντάξ' καλοί και οι νέοι αλλά όταν βγαίνουν οι original (όσοι έχουν απομείνει και το έχουν ακόμη) δεν μπορείς παρά να υποκλιθείς.

 

Υ. Γ. Είδα τον Boss to 1988 στη Στοκχόλμη (ήμουν κάτω απ' τα πόδια του Nils) και απλά έχω να πω ότι ο τύπος είναι συγκλονιστικός (και ας μην μ' αρέσουν όλοι οι δίσκοι του).

 

Εντάξει μόνο αν έχεις σοβαρό πρόβλημα αίσθησης, αισθητικής, όρασης, ακοής και ενσυναίσθησης δεν θα συγκλονιστείς σε συναυλία του Boss (φτάνει να έχεις την φυσική κατάσταση για να αντέξεις το minimum τετράωρο όρθιος)

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε

Όχι μόνο άντεξα 4+ ώρες, ήμουν και μετά από 6 ώρες ταξίδι με αυτοκίνητο από Malmö. Και δεν ήθελε να δύσει και ο ήλιος (καλοκαίρι γαρ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε


IP.Board Videos by DevFuse
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου