Προς το περιεχόμενο

HIGHWAY STAR - cover Δ.Σταρόβας/Χ.Δάντης

Από Dr. No, 12/04/2021
  • 1.155 views
  • 32 comments

Να αναφέρω και τους υπόλοιπους συμμετέχοντες όπως είναι το σωστό

drums: Dimitris Chorianopoulos

bass: John Grigoriou

key/s: Alexandros Karydas

guitar: Dimitris Starovas

vocals: Christos Dantis

• Like 6

Recommended Comments

Σχόλια

Εντάξει, ναι, είναι πολύ καλοπαιγμένο, αλλά μόνο ο Χωριανόπουλος κι ο Δάντης δείχνουν να γουστάρουν στ'αλήθεια που το έκαναν. Οι άλλοι μου φαίνονται "διεκπεραιωτικοί", σαν τους κάνουν τη χάρη που παίζουν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε

δεν θέλω να γκρινιάξω αλλά δεν καταλαβαίνω το νόημα του εγχειρήματος.

Δηλαδή πάω να το καταλάβω αλλά μέσα μου κάτι αντιδρά.

Ποιό το νόημα να καβεριάζουν 50άρηδες και βάλε καταξιωμένοι (στην Ελλάδα) μουσικοί κάτι που ανάγεται πίσω 50 σχεδόν χρόνια πριν και μάλιστα νοτα νότα και ήχο ήχο....

όσο καλά και να το κάνουν κάποιοι το έκαναν καλύτερα 50 χρόνια πριν, ήταν 25ρηδες (όσο τα παιδιά τους σήμερα) και όχι απλώς το έκαναν καλύτερα αλλά άνοιξαν και δρόμους μ αυτό.

Θα το καταλάβαινα ίσως αν κάνανε μια ωραία διασκευή διαφορετική προσέγγιση ώστε να του δώσουν μια νέα ζωή.

Κατά τα άλλα εντάξει. Και εγώ θα μπορούσα να προσπαθήσω αλλά μεταξύ φίλων με μια μπύρα στο χέρι και ως εκεί.

(και συγνώμη για το όποιο hacking)

• Like 1
  • Μπερδεύτηκα 2
  • Συμφωνώ 1
26 λεπτά πριν, dimsonic είπε

Ποιό το νόημα να καβεριάζουν 50άρηδες και βάλε καταξιωμένοι (στην Ελλάδα) μουσικοί κάτι που ανάγεται πίσω 50 σχεδόν χρόνια πριν και μάλιστα νοτα νότα και ήχο ήχο....

Κανένα ιδιαίτερο νόημα. Είναι μπουχτισμένοι από την κλεισούρα μουσικοί που τους έχει λείψει η σκηνή και το performance και αποφάσισαν να κάνουν ένα εκ του μακρόθεν cover για να περάσουν καλά. Ε και το δημοσίευσαν κι όλας.

• Συμφωνώ 7

Μουσικάρες όλοι τους...! Εγώ πάντως το καταευχαριστήθηκα!

Έστησα αυτί όμως για να ακούσω τον Σταρόβα... 

Ο Δάντης απολαυστικότατος!

Ε εντάξει μέσα στα σπίτια τους παίζανε καθισμένοι μπροστά σε κάμερα. Τι θέλατε? να παίρνουν πόζες ροκσταρ με τις ανάλογες γκριμάτσες για να δείχνουν ότι γουστάρουν? 🤣 

1 ώρα πριν, Jazzjoker είπε

Είναι μπουχτισμένοι από την κλεισούρα μουσικοί που τους έχει λείψει η σκηνή και το performance και αποφάσισαν να κάνουν ένα εκ του μακρόθεν cover για να περάσουν καλά.

Αυτό

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

IP.Board Videos by DevFuse

• Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Κανονισμοί της σελίδας.