Προς το περιεχόμενο

Five Amazing Reverb Pedals

Από dimsonic, 19/04/2021
  • 501 views
  • 6 comments

αυτά είναι verb....όχι αστεία!

 

  • Like 1

Πρόταση

Σχόλια



  • Moderator

Χρησιμοποιώ εδώ και χρόνια τους αλγορίθμους του H9, απλά σε plugin format. Καταπληκτικοί ήχοι, σε εμπνέουν από μόνοι τους.

  • Like 1
  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
37 λεπτά πριν, BillTrantos είπε

Χρησιμοποιώ εδώ και χρόνια τους αλγορίθμους του H9, απλά σε plugin format. Καταπληκτικοί ήχοι, σε εμπνέουν από μόνοι τους.

 

ποιό πακέτο είναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
  • Moderator
48 λεπτά πριν, dimsonic είπε

 

ποιό πακέτο είναι?

https://www.eventideaudio.com/products/plugins-effects-reverb/plugin-bundle/h9-plug-series

 

Δυστυχώς το regular price είναι στα 500USD, εγώ είχα πάρει μεμονωμένα 2 algorithms που είχα δοκιμάσει στο H9 (Blackhole, Shimmerverb) και μετά περίμενα Black Friday.

 

Είναι δύσκολες οι εποχές για να πω ότι αξίζει μια τέτοια τιμή για plugins, για μένα τότε άξιζε γιατί αν ήθελα να πάρω το H9 και το Strymon Timeline μου έβγαινε πιο ακριβά.

 

Τελικά μετά από 2 χρόνια σχεδόν, μπορώ να πω ότι τα βγάζουν τα λεφτά τους γιατί τα χρησιμοποιώ συνέχεια. Αλλά κατανοώ ότι για κάποιον που δεν είναι full time bedroom player ίσως είναι too much.

Επεξεργασμένο από BillTrantos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
41 λεπτά πριν, BillTrantos είπε

περίμενα Black Friday.

 

 

Κατά καιρούς στην Eventide δίνουν κάποια plugins σε εξευτελιστικές τιμές.

Επεξεργασμένο από fusiongtr
  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
  • Moderator
1 λεπτό πριν, fusiongtr είπε

 

Κατά καιρούς στην Eventide δίνουν κάποια plugins σε εξευτελιστικές τιμές.

 

Ναι έχω δει μέχρι και -75%, οπότε με λίγη υπομονή μαζεύονται όλοι οι αλγόριθμοι που μπορεί να ενδιαφέρουν κάποιον. Εγώ χρησιμοποιώ κυρίως το Blackhole, Shimmerverb και UltraTap. Τώρα τελευταία έχω αρχίσει και παίζω και με το TriceraChorus, το οποίο είναι instant 80s Holdsworth ήχος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε



IP.Board Videos by DevFuse
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου